Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van már gyereked, ezek...

Ha van már gyereked, ezek közül mi van neked? Műszempilla, műhaj, műköröm, nagyobbított mell? Jársz-e szoláriumba?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 16:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
49%

Mellplasztikam volt (mellnagyobbitas) es a hajam festve van, de termeszetes szinre es nincs hosszabbitva.

Mukormon nyaron szokott lenni, amikor nyaralni megyunk, hogy a strandolas miatt ne kelljen naponta lakkozni, muszempillam pedig csak alkalmankent, par havonta egy-egy estere van rakva.

Nem jarok szoliba, soha nem is jartam rendszeresen, de igy 40 korul mar foleg nem fogom aszalni a boromet. Aszalodik az majd magatol is most mar.

3 gyerekem van.

2020. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
63%
Műkörmöm van, néha megyek szoliba, de bérletem nincs, csak havan időm meg kedvem vetkőzni, akkor bemegyek. Műszempilla nem tetszik, póthajra nincs szükség mert derékig érő természetes hajam van. Holnapután megyek szemöldököt tetováltatni.
2020. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
46%
Egyik sincs. Ezek nélkül is jól nézek ki
2020. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Én kegyetlen ronda vagyok, de különböző okok miatt egyik sincs. Csak géllakkozva van a saját körmöm.
2020. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
83%

Csak nekem nem világos, hogy abból hogy valakinek a felsorolt dolgok közül bármelyik is van, miért következik egyenesen hogy az illető anélkül "bányarém" és nem néz ki jól...?

Miért nem lehet a másik fikázása nélkül kommentelni?!

2020. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
15%

Ki mondta, hogy bányarém az, aki használja valamelyiket? Én csak azt írtam, hogy én nem vagyok az. Egy szóval nem mondtam, hogy aki ilyet használ az az lenne.

Te vagy a 14 (azt hiszem) válaszoló is, aki abban a kommentjében is azt kérdezi hogy miért nem lehet fikázás nélkül válaszolni? A 14. válasz előtt sem fikázott senki senkit, maximum leírták hogy ez nekik túl mű, de nem használóit szidták. Túl érzékeny vagy, vagy tanulj meg szöveget értelmezni.

2020. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
87%

Itt max te vagy aki nem tud szöveget értelmezni..


"nem vagyok bányarém hogy szükségem legyen rájuk."


Már ne haragudj, de ebből igen is egyértelműen következik az, hogy akin viszont van, az bányarém, épp ezért használja. Talán akkor tanulj meg normálisan fogalmazni, anélkül hogy másokat szólnál le, amiért van rajta ez vagy az.

És már tán az első oldalon is volt, aki közönségesnek titulálta, akinek műkörme/haja/szempillája van, holott a kérdés nem az volt, hogy minősítsük a másikat az alapján, hogy mi található meg rajta a fent említett dolgok közül...

2020. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
54%
Szolin kívül mind van. Az már nem divat és fehér, minél tovább fiatalos bőrt preferálom.
2020. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
85%

Kedves vagy, hogy így aggódsz, de nehogy elhidd, hogy megbántottál.

Az csak téged minősít, hogy fogalmazni nem tudsz, kollektíven lebányarémezed, akiken megtalálhatók a kérdésben szereplő dolgok, utána engem vádolsz, hogy nem tudok szöveget értelmezni, majd még jól ki is kéred magadnak és a végén még próbálsz egyet személyeskedni. :) Bravó, ügyi vagy, de nem talált.

Nem kell rajtam semmit javítani, ellenben neked a stílusodon bőven lenne mit.

2020. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
37%

"nehogy elhidd, hogy megbántottál"


Pedig az utolsó kommented stílusát elnézve biztos vagyok az ellenkezőjében, de legyen neked igazad. Jó éjt!

2020. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!