Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van már gyereked, ezek...

Ha van már gyereked, ezek közül mi van neked? Műszempilla, műhaj, műköröm, nagyobbított mell? Jársz-e szoláriumba?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 16:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Semmi. Na nem mintha nem lenne rá penzem vagy időm, hanem ilyen az ízlésem. Nem szeretem a mű alkatrészeket. A körmömet magam festem, a hajamat is. Fodrász vágja. A mellem megfelel így is. Hosszú dús sötét szempillám van így is feltűnő nem szorul pótlásra. A szolit sem szeretem.
2020. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
68%
2 fiam van, most várom a harmadikat. Van műszempillám, műkörmöm, szoliba is járok ha épp nem vagyok kismama. A távoli jövőre tekintve gondoltam a mellplasztikára,sosem volt nagy, és a szoptatások sem váltak a hasznára. De elégedett vagyok nélküle is. :)
2020. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
33%

Egyik sem. Szoláriumban életemben 15 évesen 2x voltam,soha többet. Rengeteg az anyajegyem.

Nem szeretem a körömlakkot így a műkörmöt sem. Ahogy a műpillát sincs műhajam végképp. Sminkelek mikor kell. Amúgy teljességgel megvagyok nélküle hétköznap.

Tinikorban kb a kukáig se léptem ki smink nélkül. 😅 Most meg nehezen viselem ha egy egész napra kivan kenve a szemem szempillaspirállal. Megfájdul a szemem a fejem tőle 🤷‍♀️

2020. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
80%

Műszempilla és műköröm.


Off, de miért nem lehet leírni a véleményed anélkül, hogy azokat kritizálnád, akiknek egyik vagy másik dolog van csináltatva?

2020. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem. Járok körmöshôz, de sajatom van.
2020. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%
Mindegyik van, mert igényes nő vagyok, adok magamra. Múlt hónapban például az ovis karácsonyi műsor helyett szolizni mentem, hiszen nő is vagyok, nem csak anya. Ennyi nekem is jár.
2020. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%
Csak szempilla, de nem "legyező", csak olyan, amivel úgy nézek ki, mintha ki lennék festve spirállal. A saját pillám annyira rövid sajnos, hogy akkor se látszik érdemben, ha kifestem feketével, így ebben kicsit csalok. Más nincs, a hajam van festve még, de azt muszáj is, oldalt már annyi ősz hajszálam van, ami bőven látványos, pedig még csak 31 éves vagyok.
2020. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
79%

Félvér vagyok, így szolizni nem igazán szoktam, alapból barnás a bőröm.

A szempillám szerencsére "gyárilag" baromi hosszú, nagyon sokan hitték már, hogy mű, szóval az nincs.

Műkörmöm viszont van, nem 10 centis karmok, hanem igényes kis mandula alakú körmök.

Hajam festve van (balayage), póthajam ugyan nincs, de nagyon régóta gondolkodom rajta, mert a hajam valamiért nem igazán akar tovább nőni egy adott szintnél.

Mellém nem túl nagy, de megműtetni nem merném és el vagyok vele így is.


OFF: Azt én sem értem viszont miért kell leszólni, akinek ezek közül bármelyik is van vagy akár mind. Miért lenne közönséges..? Nem homlokközépig érő legyezőkre, 10 centis karmokra és görögdinnye méretű mellekre kell gondolni nyilván, de ha mindez az ízlésesség határon belül van, akkor nem értem mitől lenne "igénytelen"...

2020. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%
Pár évig volt műkörmöm, most már egy éve nincs, meguntam. Szoliba párszor elmentem még évekkel ezelőtt, de nem nekem találták ki, jó vagyok így, porcelánbőrrel, én ilyen vagyok, és igazából tetszik is :) Pothajam sosem volt, cicim pont megfelelő méret, nem szeretnék nagyobbat.
2020. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
46%

Nincs, nincs szükségem ilyen mű, műanyag szarokra.

Évekkel ezelőtt volt póthajam, de totál odavágta a hajamat, kb a felét letörte, 1 évig volt fent.

Azóta szerencsére megjött az eszem, és természetes módszerekkel tartom karban magam, életmódot váltottam, valamint 100%-ig természetes módszerekkel ápolom a hajam, bőröm. Gyönyörűen rendbe jött a hajam, bőröm, körmeim, a szempillám is dúsabb, hosszabb, ezerszer jobban néz ki mint a legjobb minőségű épített műszempilla. A bőröm is olyan jól rendbe jött hogy már nem kell vakolatozni magam, ilyen szarságokra hogy cc krém már rá sem nézek.

Ez bár több időbe telik, jobban megéri, mint ez az ideig-óráig tartó áligényesség.

2020. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!