Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van már gyereked, ezek...

Ha van már gyereked, ezek közül mi van neked? Műszempilla, műhaj, műköröm, nagyobbított mell? Jársz-e szoláriumba?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 16:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
65%
Egyik sincs nem kellenek mü dolgok rám.
2020. jan. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sincs, és nem volt a gyerekek előtt sem. Géllakkom van, de azt is akkor kezdtem, amikor már mindketten megvoltak.

Szoliba nem járok, pedig nem lenne rossz, de a sok anyajegyemmel nem szabad.

2020. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
47%

#30 Az én stílusomat elnézve...?:D Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.

Őszintén sajnálom, ha nem érted mi volt a mondanivalóm lényege, de ez nem az én gondom.

2020. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
61%
Műszempillám nincs, de szempilla liftinget szoktam csináltatni. Műkörmöm van, többi nincs, szoliba nem járok.
2020. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
56%
Nincs, inkább tettem érte hogy olyan legyen a hajam, szempillám, körmöm, hogy ne kelljen póthaj meg a többi.
2020. febr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Egyik sem


Szempillán gondolkodom, de a covid alatt valahogy nincs kedvem..



Gyerekek előtt egy időben volt körmöm, de nem szerettem. A sajátom eleg erős.

Szempillát csak próbáltam.


Mellem meg majd ha letudjuk teljesen a gyerekvállalást

2021. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Van műkörmöm (igazából csak erősített géllakk), a mellem is meg van csináltatva. Szoliba régebben jártam, már nem szoktam, műszempillám sincsen, póthaj sem kell.
2022. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!