Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is idegesit néha a gyereke?

Mást is idegesit néha a gyereke?

Figyelt kérdés
1 eves es van hogy ugy lefaraszt. Egyedül nevelem egesznap vele vagyok nem megyek sehova bolton kívül, raadasul még oda is jon velem. Rossz anyának erzem magam mert sokszor az estét varom mikor vegre lehet egy kis nyugtom.. Mas is van igy? :/
2020. jan. 29. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég sűrűn. 16 hónapos és egész nap pörög. Nekem nincs elég energiám hozzá. Pedig fiatal vagyok. Ő is kezdi újabban, hogy nem alszik délután. Nekem pedig az nagyon hiányzik, akkor volt egy kis énidőm. Utálom magam hogy ilyen vagyok...
2020. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom magam. Igen is sok tud lenni egy gyerkőc főleg ha nem leül-molyol típus.

Ma pl 7kor keltünk épp, hogy pisiltem és már hozta a dínóit játszani. Keléstől fekvésig meg nem áll.

Nagyon fárasztó tud lenni. És ugye nem csak annyi dolgom van, hogy babázzak. Ráadásul nincs is kedvem mindig játszani. Olyan jó lenne csak úgy leülni a fenekemre nem csinálni semmit.

Mi a férjemmel felváltva dolgozunk, 12 órázunk, tehát mindig egyedül kell megbírkózni a gyerekkel, háztartással. Ha nem ez akkor hajnali kelés és kemény 12 óra meló.


Járj társaságba, klubba, jó időben játszóra. Vigyázzon rá kicsit mama vagy tesó. Kell énidő mert anélkül nagyon nehéz bírni.

2020. jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van egy mondás:

"Az idegbaj öröklődik, én is a gyerekeimtől kaptam el."

Igen, idegesítenek. Mostanában azt vettem észre magamon, hogy nem is a kicsik,bhanem a nagy, aki már nem is gyerek. Dolgozó, felnőtt (20 éves), de még itthon lakik. Nem dolgozik messze, gyalog 5 perc, de az az idegörlő készülődés, félóra fürdőszobai tartózkodás, aztán, mielőtt kilépne a kapun, még berohan a fürdőbe. Pedig fiú. Ki tudja, lehet csaj van a dologban?

A kicsik ehhez képest angyalok.

2020. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt kihagytam, hogy van még egy 10 évesünk, és a legkisebbek: 8 és 9 hónaposak (nevelt babák).

2020. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
10-es, úgy kimozdulunk persze hogy elmegyek vele sétálni. De ugy értettem, hogy en nem megyek kikapcsolodni baratnozni ilyenek. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, megnyugodtam kicsit, kitartást nekünk anyáknak! :)
2020. jan. 30. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!