Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Repülni egy kisbabával?

Repülni egy kisbabával?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 és fél hónapos lesz a babám amikor utazni fogunk(MÉG EBBEN A HÓNAPBAN) Hosszú repülő út áll előttem, 32 óra és kb 3 átszállás,egyedül párom nélkül utaznék. Nem muszályból! Anyukámhoz és testvéreimhez mennék ki másfél hónapra Ausztráliába.(6 éve nem láttam anyukámat,nem ölelhettem meg és az egyik öcsém még nem is ismerem.Hozzáteszem már egyszer megjártam ezt az utat és lám itt vagyok :) nade kicsi babával???? Én úgy érzem hogy meg tudnám csinálni. Kiváncsi lennék főként olyan vélemenyekre akik voltak hasonló cipőben és repültek kicsi babával ilyen sokat,de mindenkinek kiváncsi lennék a tanácsára.

Annyi még ha minden igaz hogy lesz kísérőm végig,oda vissza aki elvisz A-ból B-be és mózeskosaras ülésnél ülhetek a babával a repülőn.Párom pedig azért nem utazik velünk mert külföldre megy ő is csak máshová,így gondoltam hogy akkor legalább nem is maradok egyedül itthon.



2020. febr. 5. 09:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, hogy én nem mennék.
2020. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező: a családod itthoni ága férjed családja mit szól ahhoz hogy simán veszélyeztetnéd a gyereked?

Azt a gyerekorvost is megnézném aki szerint ez rendben van, aki ilyen "laza" az lehet egy komolyabb betegséget is elbagatellizálna, és nem hordanám hozzá nyugodt szívvel a gyerekem.

2020. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az aggodalmàt, sikeresen hazaèrtünk ès minden nagyon jòl ment,szinte vègigaludta az utat, ès az àtàllàssal sem volt semmi problèma.Azèrt azt hozzàteszem hogy nem volt egyszerű,legközelebb meggondolnàm lehet mègegyszer,de nagyon jò volt anyukàmmal lenni ès a testvèreimmel. Anyàt pedig boldognak làtni hogy làthatja az unokàjàt 💖
2020. jún. 17. 09:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!