Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átnéznétek a babakelengye...

Átnéznétek a babakelengye listámat? Hiányzik valami?

Figyelt kérdés

Első baba, elég bizonytalan vagyok. Március végén érkezik.


Dekort nem írom, az úgyis tök egyéni

Babaágy

Pelenkázó komód

Kuka

Babakocsi

Autós ülés

Adamo

Pihenőszék

Játszószőnyeg


Babakád álvánnyal

Csúszásgátló

3 kifogó

Babaafürdető, babasampont, testápoló, popsikrém, olaj, testvajak



Vettem 2 babafészket, az egyiket a nappaliba, a másikat a kiságyba, de mivel nem tudom, mennyire jön be neki, vettem még 2 válás ágyneműt és hálózsákot is

5 gumilepedő

2 matracvédő

Sok babapléd és takaró - mániám volt ezek vásárlása első 3 hónapban


Légzésfigyelő, bébiőr


20 texilpelenka

Pelenkát nem is írom, mert annyit kaptunk gender partyn mindenféle márkából és méretből

Popsitörlő dettó


10 hosszú body, 15 rövid

Rugdalozó szintén rengeteg az ajándékok miatt

5 póló

5 nadrág

meg sok ilyen szett szintén ajándékba, ami nadrág-felső, szoknya-nadrág, egyberuha

4 kardigán

2 pulcsi

10 pár zokni

3 pár kesztyű

5 sapka


2 cumi

4 cumisüveg


2020. febr. 26. 14:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
59%
Gender party 😃 már itt is kezdik...
2020. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
De lányok, az nem baj, ha túl sok, bánja kánya, csak arrra vagyok kíváncsi, hogy valami hiányzik? Mert nem akarom, hogy hirtelen ne legyen meg valami fontos.
2020. febr. 26. 14:53
 13/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem jó a listát, ugyanilyen listát csináltam én is, és meg is vettem mindent róla szinte.


Itt ne adj a válaszokra, itt abból van verseny, hogy ki az aki gyakorlatilag semmit nem vett a gyereknek, és még az a semmi se kellett. Itt 5 ezerből kihozza mindenki a babakelengyét..

Volt hasonló kérdés múltkor, volt is valaki aki büszkén mesélte, hogy valami 3-4 ezerért vette a gyerekülést is a kocsiba. Itt sport van űzve ebből, hogy minden felesleges. Én sajnálom azt, aki így vállal gyereket.


Nekünk a te listádról mindenünk volt, és mindent használtunk is. Ja bocsi kivéve babafészek az nem volt.


Én mellszívót is vettem előre pl. Ami még nagyon jól jöhet az az éjjeli fény. Szundikendő. Lázmérő.Rácsvédő. Bébi hajkefe.

2020. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Ilyen pelenkázó alátétet vettem :)
2020. febr. 26. 14:54
 15/37 A kérdező kommentje:

ma 14:53


Igen, de nem is érdekel ám, hogy mit írnak, ami nem esik a kérdésembe, lepereg :D

Köszönöm, ezeket is felírom! :)

2020. febr. 26. 14:55
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Hordozókendő. Sok családban életet ment.

Saját magadról se feledkezz meg. Gigamega betét szülés utánra. És valami, amivel bírni fogod az alvásmegvonást. Kávé, tea, cukros üdítő. (a cukortól átmenetileg felpörögsz)

2020. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
60%

"5 gumilepedő


2 matracvédő"


Tényleg érdekel: ennyi minek? Illetve miért kell mindkettő? Vagy mit értesz alatta?

(Gumilepedő idejét múlt, nem komfortos, mert nem "lélegzik". PUl hátu, frottír felületű matracvédő jó a lepedő alá. Legtöbbször nem is kell cserélni minden kis balesetnél, de 2 még úgy is bőven elég.)


Körömvágó, fésű, orrszívó, légzésfigyelő (+tanfolyam), lázmérő, octenisept, kanál (gyógyszerhez, vitaminhoz).

Kendő (rugalmas vagy karikás) - ha nem is akarod hordozni, az elején megváltás lehet. Jobban szeretik a testközelt mint a pihenőszéket.

2020. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
A gumilepedős az gumis lepedő, 100% pamut anyagú. Ez rossz?
2020. febr. 26. 15:32
 19/37 A kérdező kommentje:
Filthfan, magamnak már megvettem mindent. :)
2020. febr. 26. 15:36
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem rossz, csak a gumis lepedő nem= gumilepedővel, amit az előbbi alá raktak régen az átázós balesetek elkerülése végett.
2020. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!