Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átnéznétek a babakelengye...

Átnéznétek a babakelengye listámat? Hiányzik valami?

Figyelt kérdés

Első baba, elég bizonytalan vagyok. Március végén érkezik.


Dekort nem írom, az úgyis tök egyéni

Babaágy

Pelenkázó komód

Kuka

Babakocsi

Autós ülés

Adamo

Pihenőszék

Játszószőnyeg


Babakád álvánnyal

Csúszásgátló

3 kifogó

Babaafürdető, babasampont, testápoló, popsikrém, olaj, testvajak



Vettem 2 babafészket, az egyiket a nappaliba, a másikat a kiságyba, de mivel nem tudom, mennyire jön be neki, vettem még 2 válás ágyneműt és hálózsákot is

5 gumilepedő

2 matracvédő

Sok babapléd és takaró - mániám volt ezek vásárlása első 3 hónapban


Légzésfigyelő, bébiőr


20 texilpelenka

Pelenkát nem is írom, mert annyit kaptunk gender partyn mindenféle márkából és méretből

Popsitörlő dettó


10 hosszú body, 15 rövid

Rugdalozó szintén rengeteg az ajándékok miatt

5 póló

5 nadrág

meg sok ilyen szett szintén ajándékba, ami nadrág-felső, szoknya-nadrág, egyberuha

4 kardigán

2 pulcsi

10 pár zokni

3 pár kesztyű

5 sapka


2 cumi

4 cumisüveg


2020. febr. 26. 14:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Köldökcsonkja ápolására se felejts el gondolni 😉

Már a kórházba is kell.

2020. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. febr. 26. 19:46
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak kontos ha termeszetesen szulsz es estleg szakadas vagy vagas miatt varrank, jol johet egy uszogumi amibe konnyebben ulsz/legalabbis nekem sokat segitett/. Cumi, cumisuveg, annak tarolo, zacsko, kisszatyor amibe a koszosruhakat berakod. Ha tanacsolhatom, mar most pakold ossze a korhazi motyot! Illetve betetbol sztem tobb fajtat vigyel. Konnyu es gyors szulest :)
2020. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, így lehet olyat írok, ami már volt.


Orrszivot nem árt venni, ne akkor rohangalj ha épp kene. En nagyon tudom ajánlani a nasiboot. Habár marha drága. De már baratnomnek is kölcsön adtam és ő is imádta.

Ha fog cumizni a kettő kevés lesz. En folyton keresem és/vagy fertotlenitem őket. Persze ne vásárolj be most 8-at mert lehet nem pont az fog bejönni neki amit most vettél.

A póló szerintem egy felesleges ruhadarab, mivel lesz rajta eleve body. Max design elem.

Gumi lepedot nem ajánlják igazán. Inkább a jól szellőző pamutot.

A babafeszek nalunk sláger, de készülj fel, hogy hamar kinövi. En is már nézegetem az xl méreteket. Pedig csak egy hónapos.

Ami meg jól jöhet. Olyan plüss ami fehér és nagy fekete orra meg szeme van. A kisbabak imádják a kontrasztos dolgokat nézegetni, de eleinte a színeket meg nem látják jól. De a fekete-fehér sláger náluk. En leteszem a jatszoszonyegre, melle teszek egy ilyen plusst és 20 percig is elnézegeti, lökdösi a kezével meg ilyenek.

Amit meg sokszor használok: mellszivo (avent elektromos), mikros fertőtlenítő (mam).

2020. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok! ❤️
2020. febr. 26. 22:24
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, ha van cumisüveg is, ha esetleg szükség lenne rá. Nekünk nem volt de szerencsére kaptunk kettőt ajándékba még a kórházi tartózkodás alatt, kb életmentő volt.


Szerintem nem fogsz tudni meztelenül aludni, ha szoptatsz, csupa tej lesz minden.


Lehet kellene egy átmeneti overall is.


Előke, ha bukós lenne, nálunk kb 20 db volt körforgásban, annyit bukott. Ha meg nem kell, akkor is jó lesz később hozzátáplálásnál.


Hőmérő szobába

Lázmérő


Ha egyedül is autózol vele, akkor babafigyelő tükör, amit hátra kell szerelni az ülésre, hogy láthasd a visszapillantóból a kicsit, plusz az én lányom imádta, onnan nézte az utat.

2020. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. febr. 27. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!