Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvállalás az alábbi...

Gyermekvállalás az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok es sokat gondolok a gyermekvállalásra, de szeretném hogy ha a gyerekem többre vinné mint én és jobb nevelést kapna.

Mások szerint túl magasra tettem a lécet és az elvárásaim nagyon magasan vannak


-autó. Egy pici babával nagyon nehéz tömegközlekedni Budapesten igy az autó alap lenne.

-minőségi babakocsi. Itt olyan babakocsira gondolok ami minimum 150.000 ezer illetve a Yoyo tetszik nekem nagyon amit ahogy tudom repülős utazáshoz is lehet használni mivel a repülőig tolható a reptéren és a mindennapokban is kényelmes a méretei miatt.

-nincsenek mindennapos anyagi gondok, nem kell számolnom mire költők és mennyit

-szeretném ha a gyerekem nemzetközi magániskolába tanulna az óvodától kezdve. Ennek az éves tandíja milliós összeg már az óvodai képzésben is.

-magánorvosi ellátás. Ezt gondolom nem kell magyaráznom.

-minőségi játékok, ruhák. Minőségi játékok amelyek természetes anyagokból készültek mint pl. a fából készült egyedi babaház, kezzel készített babák. Ezek a játékok darabjai is több tízezres tételek. Ruhák tekintetében Zara, Benetton ami számomra egy átlagos minőséget képvisel.

-minőségi otthon. Szépen bútorozott, minőségi anyagokból kivitelezett ízléses otthon ami nem panel vagy lakótelep és minimum 3 szobás lakás vagy annál nagyobb kulturált környéken a városi zajtól messze.


2020. febr. 29. 00:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
18%
Az álomrablókra pedig se online, se offline ne hallgass, akik azt mondják, nem sikerül mindenezt összehozni. Bárkinek sikerülhet, csak az emberek többsége negatív és lusta. Az hogy az átlagnak meg nincs meg ez... kit érdekel az átlag? Tegyél úgy, ahogy nem az átlag és nem leszel átlag. 28 évesen még simán felhozható egy élet anyagilag meg mindenhogyan.
2020. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
88%
A kérdéseddel az a probléma, hogyha ezt mind sikerült elérned 28 éves létedre, hogy ilyen körülményeket biztosítsál a gyerekednek, akkor nem volt gond a neveléseddel, mert sokat elértél az életben. Viszont, ha a közelében sem jársz, akkor probléma, mertblehet álomrabló vagyok, viszont, ha 28 évesen nem sikerült 100 milliós lakásban élned, autót venned és havi több milliós életformát élned, az udvarlóis közül nincs egy milliárdos vállalkozó, akkor ez 1-2 éven belül nem fog megtörténni és csak bilibe lóg abkezed.
2020. febr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
65%
És biztos, hogy ezekkel az anyagi vonzatokkal te és a gyereked is boldogok lesztek? Mert anyagi javakról sok szó esett, ami nem árt, ha van, de mi lesz a szellemi értékekkel ml
2020. febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem annyira értem, hogy mi a kérdés. Azt szeretnéd kérdezni, hogy csak ilyen feltételek mellett érdemes-e gyereket vállalni? Vagy azt, hogy ez esetleg nem elég hozzá? Vagy mire szeretnéd, hogy válaszoljunk?

Ha ezek az igényeid, akkor a te és a párod dolga, hogy ezeket biztosítsátok. Nem mindenkinek ezek az igényei, van egy-kettő, ami nekem nem igényem ezek közül, viszont van olyan, amit én elengedhetetlennek tartok, de te nem soroltad fel. Szóval alapvetően nekem tényleg az a bajom, hogy nem értem, mit szeretnél kérdezni.

2020. febr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem, amikor a golddiggerek azzal érvelnek, hogy ők másokkal ellentétben milyen igényesek.

Mert gondolom nem a 160 ezerre maximalizàlt gyedből veszel 80 ezres cipőt, hanem a kedves urad pusztuljon meg ennyi pénzért vagy jöjjön az égből egy milliárdos és vegyen el.

Meg hát értékválságban szenvedsz és látszik, nem láttál még közelről gyereket, különben nem luxus cipőt góratnál szét vele.

És külön szomorú hogy ezektől teszed függővé, mire viszi a gyerek. Sajnos inkább ellenkezőleg.

Én a legszegényebb voltam az osztályban, de annyit foglalkoztak velem és olyan módon neveltek, hogy az egyik legjobb diplomám lett és vittem is vele valamire.

Nem becsülöm le a pénzt, mert főleg a szülők èletét a nélkülözés teljesen kiszívja, de a gyereknek az fog számítani, mennyit játszol vele pl èneklés, mondókák, olvasás, kirándulás, játszótér, beszélgetés, ami kb semmibe nem kerül, masrészt a személyes példaadás számít.

Ha azt látja a gyerek, hogy Anya nem szeret dolgozni, illetve hogy ő meg mindent megkap nyikkra, akkor nem lesz belőle semmi, ha a csillagos eget is teszed alá.

Minden munkahelyen kibuknak a gazdag emberek mindenre alkalmatlan gyerekei, láttam nem egy ilyet, és sajnálom őket, mert egyszerűen nem tanultak meg gondolkozni, alkalmazkodni, dolgozni se.

2020. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
44%

Ez mind szép és jó. Tudod is teljesíteni? Vagy vársz egy gazdag apucira aki leléphet rosszabb esetben meghalhat? Akkor is tudod biztosítani ezt a színvonalat?

Egy gyereket akarsz? Ha nem, akkor ezt duplázd meg.

2020. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem is kérdeztél semmit. Ilyen feltételekkel is lehet sz*r a gyerekkor, meg kevesebb anyagi dologgal is lehet jó.

Vagy most itt keresel ehhez apukát a leendő gyereknek?

2020. febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
89%
Kinek mik az igényei. Mi nem tettük ilyen magasra a lécet, babakocsit használtan is lehet venni, a gyerek meg pont lesz.rja az ugg csizmát, akkor is ugrálni fog a pocsolyában. Nekem meg alapból nincs szükségem 50 ezerért cipőre, mikor ez az összeg bőven fedezi 1 havi rezsinket. A gyerek nem ettől lesz boldog, ezek a látszatdolgok mindig a kívülállóknak szól.
2020. febr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
78%
El kéne menni dolgozni.
2020. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
84%
Te nem azért lettél egy ostoba féreg, mert szarok az állami iskolák.
2020. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!