Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvállalás az alábbi...

Gyermekvállalás az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok es sokat gondolok a gyermekvállalásra, de szeretném hogy ha a gyerekem többre vinné mint én és jobb nevelést kapna.

Mások szerint túl magasra tettem a lécet és az elvárásaim nagyon magasan vannak


-autó. Egy pici babával nagyon nehéz tömegközlekedni Budapesten igy az autó alap lenne.

-minőségi babakocsi. Itt olyan babakocsira gondolok ami minimum 150.000 ezer illetve a Yoyo tetszik nekem nagyon amit ahogy tudom repülős utazáshoz is lehet használni mivel a repülőig tolható a reptéren és a mindennapokban is kényelmes a méretei miatt.

-nincsenek mindennapos anyagi gondok, nem kell számolnom mire költők és mennyit

-szeretném ha a gyerekem nemzetközi magániskolába tanulna az óvodától kezdve. Ennek az éves tandíja milliós összeg már az óvodai képzésben is.

-magánorvosi ellátás. Ezt gondolom nem kell magyaráznom.

-minőségi játékok, ruhák. Minőségi játékok amelyek természetes anyagokból készültek mint pl. a fából készült egyedi babaház, kezzel készített babák. Ezek a játékok darabjai is több tízezres tételek. Ruhák tekintetében Zara, Benetton ami számomra egy átlagos minőséget képvisel.

-minőségi otthon. Szépen bútorozott, minőségi anyagokból kivitelezett ízléses otthon ami nem panel vagy lakótelep és minimum 3 szobás lakás vagy annál nagyobb kulturált környéken a városi zajtól messze.


2020. febr. 29. 00:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
91%
Hú anyám a 38as ezt olyan karakán módon leírta, hogy beszarás. Minden szava igaz, és azthiszem ehhez többet nem is igen lehet fűzni.
2020. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a kommenteket, de par dolog nagyon szemet szurt. Hol van a kerdesben apuka? O mit szeretne? Milyen a csaladi korulmeny, a ti viszonyotok? Ertem en az anyagi dolgokat, de szerintem a neveles nem penz kerdese. Amiket itt felsoroltal, az az auto kivetelevel csak latszat, es kb arra jo, hogy egy igaz elkenyesztetett gyerek vagy felnott legyen belole. A neveles nem itt kezdodoik. Persze fontosak az anyagiak, de egy 100 ezer ft-os babakocsibol kikerult gyerekbol is lett mar sokra vitt, ertelmes felnott. Az erzelmi oldalat meg sem emlited a dolgoknak, pedig az legalabb ennyire fontos.
2020. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

"Egy olyan gyerek aki minőségi környezetben, szép dolgok között szocializálodik, kiváló oktatásban részesül, ingergazdag életet él intelligensebb és kulturáltabb ember lesz."


Vagy nagyobb eséllyel lesz egy újgazdag beképzelt proli, akinek anyuci apuci mindent a popikája alá pakol, a kisujját sem kell mozdítani.


Nem az általad felsoroltakkal lesz boldog elégedett ember a gyerekedből mert tudod nekem szánalmas kis senkinek, az a legfontosabb, hogy a gyerekem maga választhassa, milyen nyelvet tanulna, milyen szakmát választana, sőt még azt is, melyik iskolába járhat. Ha ő ezáltal boldog felnőtté válik, lekaksizom az ugg csizmát, nem azért, mert nem vehetném meg magamnak, de 15-20ezernél többet cipőre nem vagyok hajlandó kiadni, mert pazarlás. Bocsi, de nekem a mezei deichmanos csizma is tökéletes, és kb 6 évig birta az egyik...

2020. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
2020. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!