Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány év korkülönbség van a...

Hány év korkülönbség van a gyerekeitek között?

Figyelt kérdés
Előnyök, hátrányok? Megbántátok?
2020. márc. 6. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

3,5 év. Előny, hogy a nagylányom már okos volt, önálló sok mindenben, mire született a kicsi. Ovis beszokáson túlvoltunk, fel se merült, hogy azért van lepasszolva. Mindent megértett, a maga módján segített sokat, várta nagyon a picit.

Hátrány, hogy a kisfiam már picinek is sokszor volt taknyos az oviból hazahordott nyavalyák miatt. De kb ennyi, én nem bántam meg, ha lenne harmadik, ugyanennyit várnék, nagyon jó volt így. Most 14 hónapos a kicsi, 4,5 éves múlt a nagy, szuperül játszanak együtt a korkülönbség ellenére, mert a lányom nagyon szereti a piciket, szívesen játszik velük. Tök jó így.

2020. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
7 év.
2020. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Nagy és középső között 14 hónap. Középső és kicsi között 15 hónap. Csak egy hátránya van, hogy nekem fárasztó volt 3 kicsivel, de mostmár, hogy a legkisebb is 3 éves, így már nem tudok hátrányt mondani. Sose bánnám meg. Hálás vagyok a kis korkülönbségért.
2020. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
5 év 9 hónap
2020. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
13, 22, 14 hónap. A 22 sok volt, jöhetett volna előbb a harmadik is.
2020. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!