Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok milyen gondot okoz a...

Nálatok milyen gondot okoz a korona vírus miatta iskola /óvoda bezárás? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogy éli meg.

2020. márc. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
84%
4. vagyok. Kérdező! Ez sokkal több lesz, mint 2 hét. Hónapokról beszélnek sajnos.
2020. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

Hónapok kiesése munkából szerintem nem csak nekem okozna gondot ,remélem kitalálnak valamit erre...

Pàr hét megoldható neccesen de hónapokat képtelenség.

2020. márc. 15. 20:57
 13/71 anonim ***** válasza:
68%
2 hét alatt? Az idei tanévben már nem mennek a gyerekek iskolába és oviba. Ez 100%.
2020. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
90%
Abból a szempontból "szerencsések" vagyunk, hogy épp gyeden vagyok. Van egy 8 évesem is. Az már más tészta, hogy ha ne adj'isten szeptemberig nem lesz suli, mit fogok kezdeni a naggyal. Akinek már megszokott a napi rutin, suli, barátok, délután lecke esetleg edzések. A 2,5 hónapos nyári szünet is nagyon hosszú idő, hát még ha ez a pár hónap is hozzácsapódik...
2020. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is egy 5 évest fog kelleni napi tizenórákat aktívan foglalkoztatni. A 2,5 hónapos nyári szünet is ultra gáz emiatt, de ha ehhez még hozzácsapjuk ezt az addigi kb. 3 hónapot mondjuk, akkor én inkább felakasztom magam. Senki, de senki, még az óvónők sem animátorkodnak ennyit és ilyen formában, ebbe tönkre lehet menni idegileg.
2020. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ez csak nekem gond ,de hónapokat megoldani így?!

Aki otthon van gyesen ennyiben konnyen de akkoris nagyon nehéz.

Fèl èv azért nagyon sok..... Akarmiylen jo is egy munkahely de ennyit nem tolerálnak.

2020. márc. 15. 21:11
 17/71 A kérdező kommentje:

15 😀

Én elszorakoztatom szívesen ,csak éppen dolgozni kellene ...egyedülálló vagyok. Két hetet megoldottam de nem nyöghetem be ,hogy oké legközelebb 6 hónap múlva jövök dolgozni ...mert abszurd.

2020. márc. 15. 21:13
 18/71 anonim ***** válasza:
96%
Nekem annyiban jelent gondot, hogy továbbra sem tudok munkát keresni, pedig már ideje lett volna
2020. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
39%
Engem meg az borzaszt el, hogy ennyi család nem bírja elviselni egymást, hogy azon aggódik, mit fognak kezdeni a gyerekkel. Amikor nem volt óvoda is megoldották, nem volt ám ilyen lepasszolás, hogy más szórakoztassa a gyerekeket...
2020. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
44%

#19, nem hát, mert akkor nem is foglalkoztak velük különösebben. Már csecsemőkortól az ment, hogy ha a fizikai szükségletek ki lettek elégítve, akkor ordíthatott magának, egy idő után megunta. 3 éves korára már bőven hatott ez a fajta bánásmód...

Szóba sem jött, hogy ők nem csinálják a gyerektől a dolgukat... Az erőszakosabb tevékenységszabotáló típusokat, akikkel máshogy nem lehetett bírni, veréssel szoktatták le arról, hogy akadályozzák a felnőtteket. Nem úgy, mint én, az ostoba, aki még egy pisilésnyi ideig, de még egy másodpercig sem vehetem le a szemem nyugodtan az ilyen típusú gyerekemről, nemhogy bármit legyen esélyem csinálni mellette/tőle. Ez igenis élhetetlen, ezért nem bírjuk elviselni. Akinek legalább az idő egy részében önállóan is elmolyolgató, eljátszogató, magát normálisan elfoglaló gyereke van, az persze, hogy ezt nem érti. Fogalma sincs, milyen reggel 6-tól este 9-ig az étkezések és a fürdetés idejét leszámítva megállás nélkül csak szórakoztatni, szórakoztatni és szórakoztatni, a saját alapvető szükségletek rovására is. Nap mint nap.

2020. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!