Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok milyen gondot okoz a...

Nálatok milyen gondot okoz a korona vírus miatta iskola /óvoda bezárás? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogy éli meg.

2020. márc. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
33%

Nyugi már, akinek háza van, az meg az azzal járó szívást meg utazgatást vállalta be. Egyébként szerintem az verte ki itt többeknél a biztosítékot abban a válaszban, hogy olyan kis álszent kárörömmel sajnálgatta itt hosszasan a társasházi lakókat, hogy jaj, szegények, nekik milyen szörnyű lesz, bezzeg őneki milyen nagyon jó, és akkor ezt hosszasan... nyugi, az ilyen nagyon elégedetteknél mindig van valami csontváz a szekrényben. De ha, nincs, akkor meg mi van. Társasházban is nagyon jól el lehet lenni, ki lehet vinni a gyereket erdőbe, rétre, szaladgálni, itt a jó idő, nem kell ahhoz feltétlenül saját udvar. Meg lehet oldani ügyesen minimális kontakt árán.

A probléma tényleg a felügyelet... én is abban bízok, hogy kitalálnak valami alternatívát erre a helyzetre, amit szépen be is vezetnek a jövőre nézve, ha újra ilyen szituációba kerülünk.

2020. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
73%
Jól lepontoztak nullára, mert nem tudom kocsival hazahozni a trambulint, de van empátiám azok felé, akik nem tudnak mit enni, ha nem dolgoznak. Meg jól átment a kérdés a ki költött többetre. Na mindegy.
2020. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
30%
Én őszintén lszarom a trambulint, nem kell itt sápítozni, hogy irigyek. Egyedül azt vontam kétségbe, hogy a drága iskolaigazgató úr hogy van otthon most honeofficeban. Ha magán iskola, ha nem. De a válasz kérkedö volt, aki ezt nem látja be, az vak.
2020. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy elment az anyagi helyzet irányába a kerdesem 😞
2020. márc. 16. 11:54
 55/71 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy átfutottam a válaszokat, szinte mindenki gyesen/gyeden van, vagy home officban csinálta eddig is. O__O Hol vannak azok, akik kisiskolás gyerekek mellől esnek ki a NEM home office munkából?
2020. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Azok hol vannak ? A boltban az eladók, az ápolónők , a gyógyszerészek,Benzinkutasok,rendőrök, mentősök, buszsofőrök Hmm Nah ők munkában.
2020. márc. 16. 13:52
 57/71 anonim ***** válasza:
95%
A home office nem nyaralàst jelent ám, hanem kemény munkát. Az én fèrjem külföldi cégnél Hr igazgató, hidd el lesz mit csinálnia itthonról is, pláne most (eddig is reggel fél 7-kor màr nem volt itthon, este 6 előtt pedig csak elvètve jött haza). 4. vagyok.
2020. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
36%
Kritizálta bárki a home officet?
2020. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
90%

Olvasd el figyelmesen a Kérdező utolsó hozzászólásàt. "Na ők munkában". Nekem bizony ebből az jött le, hogy csak az ott felsoroltak dolgoznak. Amennyiben nem így èrtette,rendben.

Egyébként sajnálatos, hogy a válaszok mennyire tükrözik a magyar mentalitàst,irìgysèget. Nem ennek lenne itt az ideje...

Szép napot és jó egészséget mindenkinek!

2020. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:

Nem volt lekicsinylő,nem szántam annak.

Ennél a kérdésnél a 60ezres trambulint is mikor írták azt is félre értették.

Nem kell mindent egyből sértőnek venni.

2020. márc. 16. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!