Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok milyen gondot okoz a...

Nálatok milyen gondot okoz a korona vírus miatta iskola /óvoda bezárás? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki hogy éli meg.

2020. márc. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

39 nagyon jó ,hogy vannak még segítőkész emberek!

Barátnőm már pénzért sem talál baby szittert, két gyereket nem szívesen vállalnak el.

2020. márc. 16. 06:12
 42/71 anonim ***** válasza:
0%
Azért az emberek többsége azon agyal, hogy két hónap nemdolgozás után a küszöböt rágja-e majd, és nem elszalad trambulint venni. De én is gondoltam rá amúgy, csak lerohadt a kocsim.
2020. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:

Tudom,Enis így vagyok vele,hogy két hetet megoldottam egyenlőre de ha hónapokra kiesek a munkából mi lesz?!

De attól még tudom hogy vannak jómódúak.

Jo a trambulin ,nekünk nincs hova tenni.😊

2020. márc. 16. 06:21
 44/71 anonim ***** válasza:
56%
4. vagyok. Ránéztem most reggel a kérdésre és ledöbbentem, hogy még most is az irígység, a màsik zsebében turkálás a fontos sokaknak. Szégyenletes, komolyan mondom. Így hisztizni, mert a másiknak nem gond egy trambulin... Sokan vagyunk, akiknek futja ilyenekre, de legyetek biztosak abban, hogy nem a semmiért van valakinek akkora fizetése, amivel ez nem okoz gondot, keményen megdolgozik ám èrte.
2020. márc. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
46%
Ti egy trambulin akadtatok ki meg az árán ha kertes házba laknék most jobb lenne csak ki mennének az udvara futkározni,táncolni,stb .
2020. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindenki a nullàra vállalt gyereket, és gürizik min.bérét.

Egy 60 ezres tétel nem kellene hogy olyan megerőltető legyen. Nekünk gimis ikerlànyaink vannak, eddig egy laptop volt, de most hogy otthon kell tanulni, veszünk még egyet, hogy külön tudjanak tanulni. Ahogy kigondoltuk, meg is rendeltük online.

A szülőnek a feladata biztosítani a gyereknek az eszközöket, ez egy normális dolog. Az a nem normális, hogy aki ezt nem tudja megtenni, annak jár itt a pofàja.

2020. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:

Hat ez a hozza állás sem normalis,más is dolgozik más is dolgozik és pénzt keres ,más is a legjobbat akarja a gyerekének!

Csak vészhelyzet van és nem az anyagiak ra ment ki ez a kérdés hogy kinek mije van hanem hoy ki hogy éli meg okoz e gondot stb!!!

2020. márc. 16. 07:50
 48/71 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a sok irigy, szánalmas embert! Nevetségesek vagytok néhányan!

Szeretném megosztani ezekkel az emberekkel, hogy múlt héten mi is elugrottunk szintén a decathlonba, kitaláltuk hogy a fiunknak kellene egy másik bicikli. Ja 50ezer volt!😂

2020. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
71%

Mi tavaly vettünk 30ezerért trambulint a nagyobbik szülinapjára, azt most összeraktuk, és mikor alszik az öccse, kimegy, ugrál, szaladgál elvan... Le volt értékelve, de 50ezerért is megvettük volna neki. Nem hiszem, hogy egy trambulin akkora luxus lenne, hogy ki kelljen rajta akadni.

Szerencsés vagyok, mert a nagy elég segitőkész, habár néha tényleg felbosszant, és vitatkoznom kell vele, de nem megy az idegeimre.

Azért is mázlis vagyok, mert még itthon vagyok gyeden, nem tudom hogy oldottuk volna meg, ha nem így lett volna, dr nyilván akkor a párom átment volna éjszakába, hogy megmaradjon az állásunk is és a gyerekek is itthon lehessenek.

2020. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

Nem bárkinek is a vagyoni helyzete felé vigyük el ezt 😊

Inkább ötleteljünk beszelgessunk itt

2020. márc. 16. 10:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!