Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekeink még nagyon sokat...

A gyerekeink még nagyon sokat fognak szenvedni? Egész életükben? Joggal gyűlölik az öregeket?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekelnek az öregek,senkim nincs,de ha baj van szörnyű hogy az emberek mindjárt egymást hibáztatják.(időseket)akkor a rendszert kéne hibáztatni.tény hogy a mai idősek a háborúk után születtek,és tényleg cumis gyerekek is az utcán játszottak,azt se tudták hol a gyerek,sok idős történetét hallottam már,ma elvennék tőlük a gyereket ahogy neveltek,de még kapnak nyugdíjat,mi már lehet nem kapunk,ez a járvány a kezdet,olvadnak a gleccserek,felmelegedės ,lesz még sok járvány,a vizünk elfogy,az unokáink megérik,de még mi is.. az ovis fiam mondogatja hogy szánkózni szeretnék,vagy hóangyalt szeretnék csinálni,látja meséből,sírni tudnék,van egy tök jó domb,mire belenőtt hogy lecsúsznánk rajta,már nincs hó. Menne boltba játszótėrre, és most el kell utasítanom,be kell zárnom az udvarra,sírni tudnék.rosszul érzem hogy már csupa szenvedés lesz az életük? Ki tudja mi jön még?
2020. márc. 22. 05:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

"szörnyű hogy az emberek mindjárt egymást hibáztatják.(időseket)akkor a rendszert kéne hibáztatni"

Én nem ismerek olyant, aki az időseket hibáztatná, azt meg nem is értem, hogy lehetne jogos gyűlölni az öregeket... Te ezeket a gyerekeidnek is mondogatod? Mert akkor persze, hogy szenvedésnek élik meg. De a rendszert hibáztatni is ugyanolyan fasság. Nőj fel, majd vége lesz ennek is.

2020. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nem való neked az élet, ha attól szakad meg a szíved, hogy a gyereked nemtud hóangyalt csinálni. Komoly problémák esetén mit tennél?

Az öregek utálata meg nem tudom hogy jön ide. Ha már témádnál maradunk, nem ök tehetnek arrol hogy a gyerekednek nincs hó.

2020. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Komoly elmebeli problémáid vannak. Nem az idősek hibája az ami most folyik, mit kevered a szezont a fazonnal? Az h neked nem lesz nyugdíjad az sem az ő hibájuk. Megsúgom, igazi havat az én gyerekem is kb 1x látott, nem ettől lesz jó a gyerekkora. Kicsit szállj magadba sztem, ezt a stresszt meg feszkót látja rajtad a gyerek is.
2020. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Igazából szerintem inkább neked van bajod, nem a gyerekednek.


Van kertetek és még tanulni se kell vele, elég játszani. Nem látom a problémát.

2020. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem szoktam ezt írni, de neked tényleg szakember segítségére van szükséged. Inkább pszichiáterre, mint pszichológusra.
2020. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmebaj lenne azt hinned, hogy az öregek miatt nincs hó, miattuk nem mehetsz (jelenleg) a boltba, a játszótérre gyerekeiddel.

Saját érdekedben javaslom: gyerekeid előtt ne mindenért az öregeket hibáztasd, ha te is mega akarod élni az öregkort!

.

"be kell zárnom az udvarra"

Szerinted akkor mit tegyen az, aki panelben lakik - és udvarra sem jutott neki?

.

"sok idős történetét hallottam már,ma elvennék tőlük a gyereket ahogy neveltek,de még kapnak nyugdíjat"

Kevered a Kecsesen Ringó Fecskét a Recsegve Fingó Kecskével!

- A nyugdíjat azért kapják, mert MEGDOLGOZTAK ÉRTE, a nevelés minőségét pedig te magad tanúsítod, milyen lesz, akit nem neveltek.

.

Ha valaki, akárki megkérdi: a te kérdésedet olvassa-e, tagadd le, ilyen összedobált, logikátlan szöveggel nem szabad nemhogy dicsekedni, hanem magadénak elismerni sem!

2020. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!