Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy tervezitek a húsvétot?...

Ti hogy tervezitek a húsvétot? Legfőképp az ajándékok miatt érdekel

Figyelt kérdés

Szóval, nálunk a szűk családi körben elég sok a gyerek, akikkel együtt szoktunk húsvétolni, karácsonyozni, szülinapozni, meg csak úgy is, persze.

Na most, megvenném a csokikat (egyik évben húsvét előtt 2 héttel már nem kaptam egy nyamvadt csokit se, nem kockáztatok.. :D ) na és igazából ez is a kérdésem lényege. Szerintetek húsvétra, húsvét utáni hétvégére lecseng annyira a helyzet, hogy ésszel gondolkodva lehet majd családi összeröffenéseket tartani? Ha nem, akkor nem akarok bevásárolni, se csokiból, se ajándékból... ti hogy terveztek? Mire számítotok? Mi már 2 hete itthon vagyunk, bevásároltam, csak kenyeret kell vegyünk 2-3 naponta, azt is a férjem hozza a kisboltból. Szóval komolyan veszem és betartom amit kérnek, csak érdekel, hogy a többi anyuka hogy tervez


2020. márc. 25. 12:44
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
és mielőtt ezzel jönne bárki, nem, nem ez a legnagyobb problémám
2020. márc. 25. 12:45
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy örüljünk, ha május végére, június elejére lecseng. Én nem is tervezek semmit húsvétra, mert szinte biztos vagyok benne, hogy még közel sem lesz vége akkor.
2020. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Lecseng? Április közepére? Nem fog... Örüljünk ha a gyerekek szeptemberben mehetnek iskolába..
2020. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem cseng le


Mi most mondtuk le az augusztusi külföldi nyaralásunkat


Reménykedek, hogy a lányom 2. Szülinapját júliusban meg tudjuk tartani



Az enyém meg sem fordul a fejemben / május/



Fél éves lesz kicsi, kb mire bárki láthatja élőben

3 hetes

2020. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fog lecsengeni addigra, sőt. A legoptimistábbak szerint 3 hónap és áprilisban tetőzik, mások szerint nyárra normalizálódik, de ősszel újraindul, csak addigra megtanulunk vele együtt élni. Sajnos ez egy világjárvány, ide-oda pingpongozhat az országok között, ha nem találnak ellene valamit, és Magyarország se nem gazdag, se nem sziget.
2020. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz itt húsvétolás, ne tervezz szerintem. Jó eséllyel szeptemberre kB már lecseng nálunk..
2020. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

En meg hónap elején vettem néhány kinder tojást a gyerekeknek de semmi mást nem tervezek.

Nem fog lecsengeni, sajnos. Én műtétre vártam ami külföldiként fizetős lett volna (ergo elsőbbséget élvezek) és így is azt mondta az orvos hogy jó ha 2 hónap múlva tud egyáltalán időpontot adni.

2020. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezünk idén Húsvéti összejövetelt és ajándékozást. Nem lesz addigra vége.
2020. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

nem fog lecsengeni, addigra rosszabb lesz a helyzet. Szerintem minden gyerek tuleli husveti csoki nelkul, valoszinuleg a szuleiktol kapnak majd, es majd elmagyarazzak nekik, hogy a karanten alol a nyuszi sem kivetel, o sem járkálhat most házrol házra.


Talán iden sikerul majd a lényegre fokuszálnunk husvetkor, nem a bevasarlas korul fog minden forogni :) Ez tok pozitiv :)

2020. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld bele magad, ne akarj össze csődíteni most családtagokat! Nagyon veszélyes és felelőtlen! Most nem fontos semmilyen ünnep! Mi eddig jártunk családi ebédekre, most sehova nem megyünk, itthon leszünk. Áprilisban bőven a nyakunkon lesz még a vírus, anyák napja is felejtős lesz.
2020. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!