Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy tervezitek a húsvétot?...

Ti hogy tervezitek a húsvétot? Legfőképp az ajándékok miatt érdekel

Figyelt kérdés

Szóval, nálunk a szűk családi körben elég sok a gyerek, akikkel együtt szoktunk húsvétolni, karácsonyozni, szülinapozni, meg csak úgy is, persze.

Na most, megvenném a csokikat (egyik évben húsvét előtt 2 héttel már nem kaptam egy nyamvadt csokit se, nem kockáztatok.. :D ) na és igazából ez is a kérdésem lényege. Szerintetek húsvétra, húsvét utáni hétvégére lecseng annyira a helyzet, hogy ésszel gondolkodva lehet majd családi összeröffenéseket tartani? Ha nem, akkor nem akarok bevásárolni, se csokiból, se ajándékból... ti hogy terveztek? Mire számítotok? Mi már 2 hete itthon vagyunk, bevásároltam, csak kenyeret kell vegyünk 2-3 naponta, azt is a férjem hozza a kisboltból. Szóval komolyan veszem és betartom amit kérnek, csak érdekel, hogy a többi anyuka hogy tervez


2020. márc. 25. 12:44
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én optimista vagyok, de húsvét idén részben elmarad! :(
2020. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!