Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy tervezitek a húsvétot?...

Ti hogy tervezitek a húsvétot? Legfőképp az ajándékok miatt érdekel

Figyelt kérdés

Szóval, nálunk a szűk családi körben elég sok a gyerek, akikkel együtt szoktunk húsvétolni, karácsonyozni, szülinapozni, meg csak úgy is, persze.

Na most, megvenném a csokikat (egyik évben húsvét előtt 2 héttel már nem kaptam egy nyamvadt csokit se, nem kockáztatok.. :D ) na és igazából ez is a kérdésem lényege. Szerintetek húsvétra, húsvét utáni hétvégére lecseng annyira a helyzet, hogy ésszel gondolkodva lehet majd családi összeröffenéseket tartani? Ha nem, akkor nem akarok bevásárolni, se csokiból, se ajándékból... ti hogy terveztek? Mire számítotok? Mi már 2 hete itthon vagyunk, bevásároltam, csak kenyeret kell vegyünk 2-3 naponta, azt is a férjem hozza a kisboltból. Szóval komolyan veszem és betartom amit kérnek, csak érdekel, hogy a többi anyuka hogy tervez


2020. márc. 25. 12:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az alatt a 3 perc alatt is elkaphatja a boltostól, attól, aki mellette ment el, vagy ha bármit megfog, amit más megfogott, legyen az kilincs vagy kenyér.
2020. márc. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
World first problem...🤦
2020. márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező áprilisban fog tetőzni a vírus. Bőven meglehet, hogy arra elrendelik a kijárási tilalmat is. Akkor meg aztán nem mentek sehova. De most komolyan ez a legnagyobb problémád, hogy a húsvét? Mert mi lesz ha egy évben nem ül össze a család?
2020. márc. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
73%

Azért volt a nevető fej mert azt mondod meglehet e állítani ha.....


Erre beközlöd h azért elmentem húsvétkor stb.

A Te férjed is jár boltba, gondolom anyukádéktól is valaki megy. Már ott tartunk h nincs olyan 2 hete csak otthon.

Sokan nem tehetik meg h otthon maradnak (dolgozni elkell menniük) így még elméletben is lehetetlen megállítani a vírust

2020. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

még jó, hogy a legeslegelső komment az a kérdés alatt, hogy nem ez a legnagyobb problémám

És bocs, nem tudtam, hogy a GYIK csak a first world problem-ekkel foglalkozik...



Anyámék amúgy nem mennek boltba, mert bevásárolt, otthon süti a kenyeret is, szóval nincs rá szükségük.

2020. márc. 26. 12:31
 26/31 anonim ***** válasza:
49%
Persze, persze, nem ez a legnagyobb problémád...Aha, azért kattogsz már most ezen, hogy oldod meg...
2020. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%

Én meg azt nem ertem miért raktad ki ezt a kérdést, ha már előre eltervezted, ígyis úgyis mentek, akármi lesz. Férjed mit szól hozzá? Vagy csak bólogat mint egy kiskutya?

Egy tájékozott, felelősségteljes ember tudja, ilyenkor nem fontos a húsvét, lesz jövőre is.

2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

miért, te csak a legnagyobb problémaiddal szoktál kérdést kiírni?!


Anyámékhoz megyünk. Nem is ez volt a kérdés. Hanem a gyerekes családokkal-rokonokkal való találkozás. Az meg (ahogy most áll a helyzet) elmarad.

2020. márc. 26. 16:52
 29/31 A kérdező kommentje:

nem, nem kattogok ezen, csak a kérdés kiírása előtt felmerült, hogy le kéne ugrani a lidlbe (amúgy nem mentem), és ha már ott vagyok, gondoltam, megveszem

De nem is értem, miért magyarázkodom. Válaszolj inkább a világrengető problémákról szóló kérdéserkre, ez az oldal úgyis arra való ;)

2020. márc. 26. 16:54
 30/31 A kérdező kommentje:
férjem is tudja, hogy az én családom nem kockázati tényező. az ő családjának sajnos még kell dolgozni menni, oda nem megyünk. a dédikhez sem, mert ha isten ne adja de bejön a 0,5% esély és mégis hordozzuk, nehogy bajuk legyen
2020. márc. 26. 16:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!