Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogsi nélkül -gyerekkel- hogy...

Jogsi nélkül -gyerekkel- hogy mentek vásárolni?

Figyelt kérdés

Ma el akarnánk menni nagybevásárlásra, minden hónapban szoktunk, + most a húsvét miatt magunknak is azért kell ez az, még több minden kellene. Kb 50-60 ezerért szoktam ilyenkor vásárolni, utána alig megyünk sokáig boltba. Nekem nincs jogsim, csak a férjemnek. 10 km ide a legközelebbi olyan település ahol minden van, Aldi, Lidl, Tesco, stb..

Nálunk csak Tesco meg Penny van, igaz mindegy mert helyből se tudnám mondjuk kézben hazahozni a rengeteg cuccot max ha 10* fordulok.

Szóval marad az hogy a férjem elvisz kocsival de akkor a 1.5 éves lányunkat is vinni kell, maximum amíg bemegyek a boltokba addig kint maradnak a kocsiban, csak necces hogy a kicsi nem fog ott békésen ücsörögni, nem bír egy helyben lenni. :/

Ti hogy oldjátok meg a bevásárlást a mostani helyzetben?

Most oké, lehetne hogy ne menjünk nagybevásárlásra, de inkább elmennék egyszer sok időre, mint 3 naponta kelljen gyalog járkálni..


2020. ápr. 8. 10:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Elmentek a gyerekkel..

Te bemesz vasarni.

Addig az apuka a kicsit szorakoztatja vagy a parkoloban motorozhat

2020. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Elvisz a férjed és kint megvár a gyerekkel.Csak le tudja kötni, tudnak sétálni olyan helyen ahol kevesebb az ember vagy ilyesmi, míg te bevásárolsz.Az nagyobb gáz volna ha be kellene vinned a gyereket a boltba magaddal(ahogy nekem kell, mert nincs aki kint várakozzon vele).Úgyhogy speciel nem értem a problémádat.
2020. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy a parkolóban el lesznek, de már annyi kiírást látok arról, hogy mennyire gáz gyerekkel egyáltalán kimenni az utcára.
2020. ápr. 8. 10:25
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Elmegy a férjed listával. Ha ez nem opció (bár szerintem meg tudja oldani), akkor menjenek addig sétálni, az autóban ülni kínzás 1 órát, főleg hogy egyre melegebb is lesz.
2020. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Azétt a férjed csak le tudja kötni a saját gyerekét arra az egy órára. Szálljon ki vele, sétáljanak.
2020. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Le tudja persze kötni, nem az a gond, van hogy 8-10 órát van vele kettesben. Csak nem akarom hogy csúnyán nézzenek rá, hogy gyerekkel járkál kint. De végülis tudom kinek mi köze hozzá, csak én mindig mással foglalkozok, hogy mit szól.
2020. ápr. 8. 10:29
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszélitek, hogy kb. mennyi idő alatt végzel, és arra a 50-60 percre (vagy bármennyire) a férjed el tud menni a gyerekkel egy csendesebb, nyugisabb környékre sétálni. Mikor beállsz a sorba a pénztárhoz, rácsörögsz, és ott lesznek újra a parkolóban, mire végzel...
2020. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Miért néznének rá csúnyán...????? LEHET sétálni, sőt KELL is!


Amúgy meg egy felnőtt férfivel mi történne, ha "csúnyán" néznének rá? Megáll a növésben, vagymi? :-DDDD Tipikusan ki-nem-sz..ja-le kategória... :)))

2020. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan minden ferfi olyan hulye hogy egy bevásárlást se tud megoldani?????
2020. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Meg tudná, szokott is menni, pár dologért. De ennyi mindent nem fogok rábízni mert kb 2 napig oda lenne, és felét se hozná.

Ha felírom magamnak hogy tampon, betét, pl én már automatikusan tudom melyik kell..Ő neki kb le kellene fotózni.. Habfixálót múltkor fél óráig keresték még az eladóval is.. Pesto-t is múltkor felírtam neki, vöröser hozott, pedig zöld kellett volna, eszembe se jutott, hogy van egyáltalán vörös is.Hozott már 2200 forintos (8 tekercs) wcpapírt is, amit én soha nmem vettem volna meg..Stb sorolhatnám, nekem ehhez nincs kedvem, hogy elmegy odalesz egy napig, és felét nem azt hozza amit kellene..

2020. ápr. 8. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!