Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogsi nélkül -gyerekkel- hogy...

Jogsi nélkül -gyerekkel- hogy mentek vásárolni?

Figyelt kérdés

Ma el akarnánk menni nagybevásárlásra, minden hónapban szoktunk, + most a húsvét miatt magunknak is azért kell ez az, még több minden kellene. Kb 50-60 ezerért szoktam ilyenkor vásárolni, utána alig megyünk sokáig boltba. Nekem nincs jogsim, csak a férjemnek. 10 km ide a legközelebbi olyan település ahol minden van, Aldi, Lidl, Tesco, stb..

Nálunk csak Tesco meg Penny van, igaz mindegy mert helyből se tudnám mondjuk kézben hazahozni a rengeteg cuccot max ha 10* fordulok.

Szóval marad az hogy a férjem elvisz kocsival de akkor a 1.5 éves lányunkat is vinni kell, maximum amíg bemegyek a boltokba addig kint maradnak a kocsiban, csak necces hogy a kicsi nem fog ott békésen ücsörögni, nem bír egy helyben lenni. :/

Ti hogy oldjátok meg a bevásárlást a mostani helyzetben?

Most oké, lehetne hogy ne menjünk nagybevásárlásra, de inkább elmennék egyszer sok időre, mint 3 naponta kelljen gyalog járkálni..


2020. ápr. 8. 10:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Ismerős 🙋😂

Nem is sorolom miket hozott már, mert könyvet lehetne írni róla..Mi facetimeal vásárolunk néha már, már mindent tudok hol van és mondom neki melyiket vegye el😂😂

2020. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyen esetben igen is lefotózom neki a “speckó” dolgokat, mi ebben a ciki? Vagy spar, tesco online felületén összeszedem neki a bevásárló listát, és az alapján vásárol.
2020. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem ciki, csak tényleg annyi mindent akarok venni, hogy egy élet lenne mire ezt összeírom meg lefotózom neki, főleg hogy húst zöldséget stb előre nem is tudom mit vegyek meg mennyit, mert attól függ ugyebár mi van..Szóval alap esetben össze tudom neki írni ha pár dolog kell, de most a felét azt se tudom én se mit veszünk, majd ami lesz -és jó áron. De ez jó megoldás lesz, hogy addig elmennek valami parkba sétálni, motorozni, és visszajönnek majd értem, így csináljuk.
2020. ápr. 8. 10:55
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés már volt, nem rég talán tegnap.
2020. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem láttam, pedig ezt az egy kategóriát mindig követem
2020. ápr. 8. 12:02
 16/27 A kérdező kommentje:
Tényleg, megvan, tegnapi. Elkerülte akkor a figyelmem.
2020. ápr. 8. 12:04
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lehet ennyi életkeptelen fickó a földön, aki azzal nincs tisztában, milyen wc papir van otthon? De most komolyan... A férjem egyedül jár vásárolni, ha nincs valami, amit irtam, felhív és elmondja mi van helyette. Még a tampont is tudja, melyiket használom. Húst meg alapjaraton tudja mik szoktak itthon lenni. Zöldséget is meg tudja venni. Sőt még a számokat is felismeri az árcimkén. Döbbenet!

Mi is együtt jartunk vásárolni, de most csak ő megy, és 90%ban azt hozza, amit kell, a többi vagy nem volt, vagy nem találja.

Akik együtt élnek, tudják mi van otthon igy tudniuk kell azt is, hogy mit kell venni.... Szerintem.

2020. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Most elolvastam, ott mondjuk anya mániás a gyerkőc és 5 percre sincs el nélküle, úgy nehezebb. Nálunk hála ég apa a minden, ha én elmegyek egy napra se tűnik fel neki :D

Voltam már 2 napot is oda nemrég, én nem hiányoztam :D

2020. ápr. 8. 12:08
 19/27 anonim ***** válasza:
16%
Úgy oldjuk meg, hogy elmegyünk a gyerekkel.
2020. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#17


Nem ebben mérik az életképtelenséget és nem is erről volt szó. Elolvastam a másik kérdést is ahol minden retardáltnak lehordják a kérdező férjét. Én pl szeretnék menni, mert kb 4 hete a kerten kívül alig voltunk, végre szeretnék már lassan elmenni én is valahova még ha az egy Lidl is vagy egy Tesco..


Másrészt én nem abban mérem a férjem, hogy megtudja e különböztetni az Ob Original Super tampont az OB ProComforttól.


Amúgy meg én se mindig ugyanazt veszem mindenből, bemegyek, és lehet hogy valami hasonlóan jó és épp féláron van, akkor azt veszem, stb..

Vagy pl a főznivalót is sokszor úgy veszem, hogy éppen mit látok meg, nem megyek határozott listával, így neki se tudok írni egy konkrét listát most..


A férjem amúgy is napi 12-14 órákat kénytelen a vírus miatt dolgozni jelenleg, konkrétan a boltok sincsenek nyitva (Tesco is már csak este 7ig van) mire végez sok helyen, szóval nálunk nem opció a beugrik ezért azért hazafelé sokszor. Ma is úgy tud előbb eljönni, hogy el tudjunk menni, hogy hétfő kedd szerda 2 órával előbb ment minden nap, kelt hajnal 4-kor..


De én tényleg nem ebben mérem őt, hogy tud e tökéletesen bevásárolni vagy nem, keres annyit a szakmájában amiben kiváló hogy eltartson minket (persze nekem is van bevételem, de anélkül is megélnénk), megcsinál itthon is mindent, mikor 2 napos külföldi lánybúcson voltam egy telefonhívás nélkül elvolt a kisbabánkkal itthon stb. Rendszeresen van 8-10 órákat vele kettesben (vírusidő előtt), mert heti 1* be kell mennem a munkahelyemre, olyankor is ő van vele stb.

Szóval én nem tartom retardáltnak mint a másik kérdésben is írták tegnap..

2020. ápr. 8. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!