Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogsi nélkül -gyerekkel- hogy...

Jogsi nélkül -gyerekkel- hogy mentek vásárolni?

Figyelt kérdés

Ma el akarnánk menni nagybevásárlásra, minden hónapban szoktunk, + most a húsvét miatt magunknak is azért kell ez az, még több minden kellene. Kb 50-60 ezerért szoktam ilyenkor vásárolni, utána alig megyünk sokáig boltba. Nekem nincs jogsim, csak a férjemnek. 10 km ide a legközelebbi olyan település ahol minden van, Aldi, Lidl, Tesco, stb..

Nálunk csak Tesco meg Penny van, igaz mindegy mert helyből se tudnám mondjuk kézben hazahozni a rengeteg cuccot max ha 10* fordulok.

Szóval marad az hogy a férjem elvisz kocsival de akkor a 1.5 éves lányunkat is vinni kell, maximum amíg bemegyek a boltokba addig kint maradnak a kocsiban, csak necces hogy a kicsi nem fog ott békésen ücsörögni, nem bír egy helyben lenni. :/

Ti hogy oldjátok meg a bevásárlást a mostani helyzetben?

Most oké, lehetne hogy ne menjünk nagybevásárlásra, de inkább elmennék egyszer sok időre, mint 3 naponta kelljen gyalog járkálni..


2020. ápr. 8. 10:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
De a tegnapi kérdésben ha elolvastad figyelmesen, akkor apuka a gyerekkel se tud 5 percig se lenni. Se bevásárolni nem tud, se a gyerekkel lenni. Azért írták neki.
2020. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

Most ment el a férjem egyedül önállóan a boltba. Listát kap de képes önállóságra is.

Kettő vagy több gyereked lenne, akkor őket is rángatnád?

2020. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Listát írok a férjemnek és elmegy. Az természetes ,hogy nem tudja miből mennyi kell,mivel ezeket én szoktam menedzselni, de ha pontosan odaírom a fajtáját + az eladó segítsége,akkor megoldja .

Vagy a másik opció,hogy tényleg elmentek hárman és ők a kocsiban megvárnak . De szerintem ez csak felesleges macera,én elküldeném a férjemet :D

2020. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem azért de ha 10 km, akkor éppen haza is mehetnek és ha végeztél érted mennek...
2020. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan le a kalappal a férjem előtt. Bármit be tud önállóan vásárolni, csak fel kell neki írni. Még tampont is simán! :)

Nyilván írd fel a férjednek, hogy mi kell, amire most nincs szükség, azt hagyjátok a fenébe, ami meg kell írd fel neki és szépen elintézi. Ha most nem pont olyat hoz, hanem másik márkát, akkor mi van? Semmi. Vagy menj be te, addig kint megvárnak. Nem az a baj, hogy szülő, gyerekek utcán vannak, hanem ha tömegével összejönnek az emberek. Ez nyilván nem fog előfordulni ebben az esetben, tehát mi a gond? Enni kell, tisztálkodni kell, tehát teljesen normális, ha az ember elmegy a boltba.

2020. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nálunk a közelben Spar és Penny van, ezekben is mindent kapni ami szükséges. Amióta a vírus van heti egyszer megy le a férjem a boltba, általában Sparba mert az a legközelebbi. 2 gyerekünk van, 2 hetes és 7 éves. Autónk csak 1 hónapja van, az egyik céges autót megkapta a férjem a főnökétől, hogy azzal járjon, ne tömegközlekedéssel, bevásárolni közösen nem mentünk még, nem is valószínű, hogy fogunk mostanában menni. Eddig családi dolgokra kb. 3-4-szer használtuk csak a kocsit, a kórházból elhozott, pár naposan elmentünk a védőnőhöz meg a gyerekorvoshoz, voltunk vizsgálaton meg varratszedésen. Ha nem kapta volna meg a kocsit, akkor sem éreznénk hiányát,ha nem lenne.
2020. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem olvastam vegig az osszes valaszt, de az nem realis, hogy elvisz teged es a gyereket, kirak, es hivod ha vegeztel, hogy jojjenek erted? Pepecs neki, de addig otthon lehet a kicsivel, nem kell setalni/autoban szorakoztatni.
2020. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!