Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férfiak...

Miért van az hogy a férfiak nem hiszik el hogy mennyire fájdalmas a szülés?

Figyelt kérdés

Lattam olyan videokat, hogy ilyen szimulacio altal keltett osszehuzodasok meg ilyesmik. Es a pali a vegen mondja hogy ez sokkal fajdalmasabb mint o kepzelte volna. Nem vagyok feminista😀

Csak erdekel hogy ilyenkor mi jatszodik egy ferfi fejeben, hogy min is megyunk keresztul hogy egyaltalan megszuljunk.


2020. ápr. 21. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Férjem elhiszi hogy nagyon fájdalmas lehet, mint ahogy mondta, egy embert fogok kinyomni, biztos nem lesz kellemes.
2020. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam valahol, hogy a fizikai fájdalmat az ember elfelejti, visszaidézni sem tudod milyen érzés volt. Nekem egy éve volt császárom, tényleg nem tudom visszaidézni mennyire fájt. Most pl. ha valaki azt mondja neked, hogy tudod milyen baromi fájdalmas a combnyaktörés? Gondolom el fogod hinni, hogy az, de lövésed sem lesz róla jó eséllyel, hogy valójában milyen érzés. Amúgy a pasik azt sem tudják elképzelni milyen érzés, mikor rugdos a hasadban a baba. Ettől függetlenül még lehetnek megértők és együttérzők, mikor vajúdik egy nő, vagy mikor a gyerek éppen lerúgja anya fél veséjét.
2020. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rúgtak már tökön? Hogy hasonlítod össze a fájdalmakat?
2020. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!