Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz baby bumm év...

Szerintetek lesz baby bumm év végén?

Figyelt kérdés

Vagy épp az emberek a bizonytalan helyzet miatt nem esnek teherbe?


Mit tippeltek?



2020. máj. 8. 03:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

A nemre tippelek.

Én már eleve azt nem értem, hogy kik azok, akinek olyan őrült sok szabadidejük lett (mindenhol olvasom, hogy most van idő sütögetni, minden sarkot kitakarítani, olvasni, tanulni, stb.). Mi ugyanannyit dolgozunk, mint eddig, plusz egész nap felügyelni kell a gyerekre. Este és hétvégén a teljes tananyagot meg kell tanítanom. A házimunka is több lett, hiszen nincs menza. Nyilván aki elvesztette a munkáját, annak több az ideje, de nem hiszem, hogy jókedvében sütöget. Pláne nem gyereket csinál.

2020. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
62%
Minket például nagyon összehozott a karantén. Nem unjuk egymást, nem megyünk egymás agyára. Ehhez mondjuk az is kell, hogy most van idő és lehetőség megbeszélni, ki mit szeretne / szeretne másképp. Rengeteg időm van sütni, főzni, ami munkába járás mellett hétköznap em volt. Mondjuk ez a home school embert próbáló, de ezt tartom az egyetlen negatívumnak. A munkánkat ugyanúgy el tudjuk látni, mint ezelőtt. Ja, és reméljük, jön a kistesó is. :)
2020. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
17%
A tiniknél és az agyatlan ösztönlényeknél simán lesz.
2020. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem.

- munkanélküliség

- sok helyen kiderül, hogy kb utálják egymást mert együtt kell tölteni két hetet

- orvos menni macerás most


Mi nem utáltuk meg egymást, sőt jó is volt, de most mégis év végéig várunk mi lesz.

2020. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%

Mi már előtte is próbálkoztunk és nem hagytuk abba. Én gyeden vagyok 19 hónapos a kisfiam, a munkahelyem nem szűnt meg most sem, működik szinte ugyanúgy. Férjemnek is stabil a munkahelye, nem olyan területen dolgozik ami ilyen helyzetben megszűnne. Szóval szerencsére mi nem érzünk ebből a helyzetből semmit (legalábbis anyagilag), ráadásul eladtuk a lakásunkat is könnyedén. (tavaly fizettünk be egy új építésűbe). Szóval tényleg nincs nagy változás, kivéve a bezártságot, hogy nem járunk el sehova.

De nem hinném, hogy a bezártság elég lenne, hogy ha valaki eddig nem akart gyereket...

2020. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem lesz egyébként, de az élet nem áll meg, ugyanúgy fognak születni babák. És ez így van jól. Akik babát várnak év végére, azoknak minden jót kívánok! Nem vagytok primitív ösztönlények.. Semmivel nem vagytok kevesebbek, mint akik máskor lesznek anyák. Annál csak többek lehettek, aki primitívnek, ösztönlénynek nevez titeket. Mindenkinek mások a körülményei, a története. Én babát várok és erre a babára nagyon hosszú éveket vártam. Közel a 40-hez. Hova kellene még halogatnom?? Vagy mondjak le ról?? Évek után most sikerült, akkor most fog megszületni. Nekem sajnos nem adatott meg, hogy előbb jöjjön. Nem mindenki olyan szerencsés. Ne ítélkezzetek, mert nem tudhatjátok, milyen súlyt cipelnek az emberek a hátukon.

Lehet lepontozni és pont nem érdekel. :)

2020. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%
Minket is mégjobban összehozott, nyugi van, van időnk mindenre, pihenni, főzőcskézni, kertet rendbe tenni. Valószínűleg összejött a baba, bár nem terveztük, délután megyek tesztet venni. :)
2020. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 valaki : ***** válasza:
29%
Nem hiszem. Egy csomóan vagyunk felnőttek, akik nem tudunk együtt lenni most a párunkkal. Ami egyesek szerint a "legkisebb gond". Megnyalhatják a könyökömet. Meg mindenki stresszes, szerintem nem sok kedvük van az embereknek ahhoz.
2020. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

En nem ertek evvel egyet.

Nalunk voltak neha vitak, most a ferjem itthon dolgozik. Azota nincs.

Kislanyunk is itthon van. Masfel eve vartunk a tesora. Nem jott most nyugi van nincs akkor feszultseg a ferjemen.

20.an pozitivat teszteltem. Decemberben szuletik

2020. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%

„Én már eleve azt nem értem, hogy kik azok, akinek olyan őrült sok szabadidejük lett ”


Mondjuk azok, akik elvesztették a munkájukat?:D Gondolj már bele mennyi szektort érint ez. És nem mindenkinek van gyereke, hogy vele/velük foglalkozzon.

2020. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!