Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz baby bumm év...

Szerintetek lesz baby bumm év végén?

Figyelt kérdés

Vagy épp az emberek a bizonytalan helyzet miatt nem esnek teherbe?


Mit tippeltek?



2020. máj. 8. 03:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

Kár, hogy nem sikerült végi olvasni.

"Nyilván aki elvesztette a munkáját, annak több az ideje, de nem hiszem, hogy jókedvében sütöget. Pláne nem gyereket csinál."

2020. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
76%
30fos csapatunkban 4 no terhes, beleertve engem is, homeofficeban dolgozunk, nagy ceg, nem lesz leepites, barati tarsasagban is szulnek iden tovabbi 3an. Nem vagyunk sem agyatlanok, sem osztonlenyek, 38vagyok, nem szerettem volna tovabb varni, semmi garancia arra h jovore jobb v rosszabb lesz, en most vagyok termekeny. Nyilvan ha 28lennek, nem rohannek ennyire.
2020. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
34%
lesz ám... nem az olyanok fognak most gyereket vállalni, akik tudnak gondolkodni, hanem azok, akik nem... aki eddig is gyesből meg családiból élt (elég szép összeg összejön, ha pl mindkét szülő közmunkás plusz a segílyek...), azt pont nem hatja meg, max annyira, hogy még azt a minimális munkát sem tudja elvállalni napiba, amit eddig, unatkozik, otthon marad... pláne kijárási korlátozás van, mit csináljanak 0 IQval egy szoba-konyhában? Hát gyereket...
2020. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki normálisan válaszolt. Hát, minden esetre kíváncsi leszek, hogy mi lesz.

Én is szülni fogok december végén. Még mielőtt bárki leosztana, hogy mégis mire fel, elmondom hogy a férjemmel mindketten diplomások vagyunk és olyan munkát végzünk, ami nem állt le (igaz pluszmunka most nincs).

2020. máj. 9. 07:50
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

„Kár, hogy nem sikerült végi olvasni.”


De, sikerült. Nekem sincs munkám a vírus miatt. Most a sarokban kellene sírnom? Természetesen csinálom a kertet, nyelvet tanulok stb.

2020. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem. Normál esetben a házastársak a koronavírus miatt nem érintkezhetnek egymással, mert potenciálisan elkaphatják egymástól a fertőzést. Én a feleségemmel nem érintkezek már 1,5 hónapja a koronavírus miatt.
2020. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
73%
lesz
2020. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

"Normál esetben a házastársak a koronavírus miatt nem érintkezhetnek egymással"


Mi van? 😂😂😂

Érdekes lenne kivitelezni a "nem érintkezést" a 60 m²-es lakásunkban (2 felnőtt 2 gyerek, mind itthon éjjel-nappal 2 hónapja).

2020. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
22%
nemi érintkezést?
2020. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit megoszto a kérdés, mert egy az, hogy az elet nem all meg, másrészt valóban, akik pl elvesztettek a munkájukat,lehet nem a gyerekvállalás a legfontosabb.

Nálunk december végen jon a baba, elso gyerek, terveztük még a koronavirus elott, ugyhogy mi nagyon örülünk neki. Mi eddig is otthonról dolgoztuk, egész nap együtt voltunk, voltak nyilván kisebb-nagyobb összezördülések, mint mindenhol, de ránk ez a kis belassulás nagyon jo hatással volt, de mindenki mas. :)

2020. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!