Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek hogy változott meg a...

Kinek hogy változott meg a kapcsolata az első gyerek születése után?

Figyelt kérdés
Mi most szeretnénk vállalni az első babánkat, viszont minden gyermekes baratnőm azzal riogat, hogy könyveljem el eddig volt jó a kapcsolatunk. Ez tényleg ennyire törvényszerű? Harmonikus a kapcsolatunk a férjemmel, mindent megbeszélünk és már nagyon szeretnénk a picit.

2020. máj. 9. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs gyerek, akkor is tönkremehet egy kapcsolat. Ha át tudtok kapcsolni szülő üzemmódba, akkor működni fog. Nyilván gyerek mellett nem lehet úgy élni, mint előtte, de az élet ilyen, folyton változik.
2020. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk sokkal kiegyensúlyozottabb lett a házasságunk. Sosem tartottunk szünetet, vagy ilyesmi, mindig biztosak voltunk egymásban, de mióta megszülettek a gyerekek, sokkal nehezebb minket kizökkenteni a stabilitásból. Fantasztikus apa, csodálatos férj, el sem tudom mondani, mennyire szeretem. 😊
2020. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Derwer ***** válasza:
100%

Nekünk előtte és utána se volt Felhőtlen a kapcsolatunk, de a gyermek születése óta jobb. Van egy közös célunk ez sokat segít. Illetve a feleségem is toleránsabb, kiegyensúlyozottabb.


Illetve rengeteget számít szerintem, hogy a gyermek milyen. A miénk mellett azért lehet pihenni, mégha kettesben lenni annyira nem is.

31F

2020. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

A gyerek 13hos koraban szerelembe esett egy baratosnejaval es szet is koltoztunk a kicsi 2eves szulinapja elott.

Mondjuk o vegig titkolta, otthon eljatszotta h minden rendben, nem volt feszultseg koztunk, derult egbol ert hogy valunk.

2020. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Tökéletes, szenvedélyes kapcsolat volt, szex majdnem minden nap.

Örültünk a picinek nagyon, de a kapcsolatunk átalakult, sokat sírt a pici, 3 hós elmúlt mire először szexeltünk.

Minden rendben volt, de átmentünk anya-apa üzemmódba, így is szólítjuk egymást.

A gyerek három éves korára sokkal jobb lett, újra volt rendszeres szex, néha-néha program kettesben, koncert vagy vacsi, de ez kb 2-3 havonta.

Aztán jött a tesó. Nem tudom mi történt, de még meg sem szültem, már nem vagyunk együtt.

Ő ezt még sem szeretné még egyszer előről (pelus, hasfájás és társai)... Hát köszi. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy a szüleihez költözött egy hónapja. 6 hós terhes vagyok. Év végén mikor összehoztuk a kicsit még boldogok voltunk.

2020. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Teli has, üres zacsi és a féjed megmarad.
2020. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!