Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek gonosz mostoha?

Hogyan ne legyek gonosz mostoha?

Figyelt kérdés
A páromnak van az előző kapcsolatából egy kislánya. Őszintén szólva eddig valamilyen szinten úgy éreztem, hogy versenyeznem kell a kislánnyal és az exxel is, aki rendszeresen lekezelt engem, ugyanis szerinte én "csak a kis barátnője" vagyok az exének, ő meg a gyereke anyja. Most az a helyzet, hogy a párom már megkérte a kezem és tervezzük az esküvőt illetve a közös babát. Most mérhetetlenül boldog vagyok és elmondhatom, hogy győztem, ugyanis az ex mégcsak a felesége se volt. Viszont a kislánnyal szeretném ha normális viszonyunk lenne annak ellenére, hogy az anyja ellenünk neveli. Szerintetek hogy kellene hozzáállnom? Kinél mi volt az ami működött?
2020. máj. 11. 08:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem viselkedj barátnőként a kislánnysl, csak lazán, nem kell az anyjának lenned

Az anyjával meg ne foglalkozz eleg gáz lehet.

2020. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

Gáz vagy kérdező.

Amúgy nem győztél, mert attól hogy kihisztiztél egy gyűrűt a feleséggel ellentétben, ugyannúgy kitörölheted a házassági anyakönyvi kivonattal a valagadat, mert a kislány anyját meg az apját örökre összeköti majd a lányuk, és te mindig a kis barátnő maradsz, papír ide vagy oda.

2020. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 gondolom te meg szintén egy egyedülálló anyuka vagy, aki a kutyának se kell és az exén akar élősködni élete végéig 😃
2020. máj. 11. 11:13
 14/20 A kérdező kommentje:
Amúgy azt elárulom hogy a gyerek anyját is csak addig köti össze a gyerek az apával amíg nagykorú nem lesz, utána azt is elfelejti hogy létezik, ha meg ilyen hárpia akkor még a saját gyereke is
2020. máj. 11. 11:15
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Álomvilágban élsz.
2020. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi a bemutatót, a többieknek üzenem, hogy na a párom exe is ezen a szinten van😃
2020. máj. 11. 11:32
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Te milyen szinten érzed magadat? Te, aki eddig versenyeztél egy ex-szel meg egy kislánnyal? :D
2020. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Hagyd már abba 65%os

... beszélsz itt baromságokat. Szerintem meg baromi szar lehet az exnek, "összekötve" lenni valakivel muszájból. Hamarabb eljön az kerdező, 13-14 évesen mikor már nagyjabol onallo lesz nem lesz anyanak akkora befolyása.

2020. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tudom, én csak azért írtam a 18 éves kort, mert utána már nem csak az exéhez, de a gyerekhez se lesz köze jogilag és az ilyenek szoktak egyedül megsavanyodni
2020. máj. 11. 13:41
 20/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, hogy az ilyen nők azt felfogják e hogy ha nem lesz már kicsi a gyerek utána az exe szóba se fog vele állni, még a számát is letiltja
2020. máj. 11. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!