Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőként milyen racionális...

Nőként milyen racionális érveket hozhatnék fel a baba projekt indítása mellett?

Figyelt kérdés
Még fiatalok vagyunk, mindketten 30 alatt, a lehetőségeink is adottak, de párom a gyereketakarok érzésre vár, nekem meg már azóta megvan hogy saját lakásba költöztünk és hónapról hónapra egyre erősebb. Viszont semmilyen indokot nem tudok felhozni, hogy miért is szeretnék, csak megcáfolni tudom az ő ellenérveit. Ti miért szerettetek volna kisbabát?
2020. máj. 25. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

10es, te hogy csináltad meg az érettségit, ha ennyire nem megy a szövegértés?


Azt mondtam, racionálisan nézve kevesebb lesz a szabadidőd. Igaz? Igaz.


Van két gyerekem, mint írtam, a racionális érvek ellenére akartam őket, tisztán szeretetből.

2020. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehol egy szóval nem írod, hogy lenne gyereked, vagy akarnál. Nem a szövegértésemmel van a baj, hanem azzal a hülyeséggel, amit ideböfögtél...
2020. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt releváns, hogy van-e gyerekem. Van véleményem meg eszem, ez elég, hogy válaszoljak a feltett kérdésre. Nem én tehetek róla, hogy te mindkettőben deficites vagy, és csak kötekedni meg értetlenkedni tudsz
2020. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Jól van drágám, ez is nyilván úgy van, ahogy te gondolod. :)
2020. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!