Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a terhesség után a striákra, meg a hason lévő ráncra, hogy szép? És miért pakolják ezt ki a közösségi oldalakra, ha attól még ugyanúgy csúnya lesz?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 05:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%

5-ös vagyok, aki nem normális :)


Biztos akkor nekem is utálni kellene, undorodni magamtól, akkor lennék normális és boldog.

Nem tehetek róla, mikor láttam terhesség végén, hogy nekem is van, valahogy öröm fogott el (de mondom nagyon pici). A kisfiamhoz kötöm. Ennyi. Aminek meg hozzá köze van, az számomra boldogság, jó dolog. Még a pici stria is, mivel nem árt, elfér az ott.

Nyilván, nem csak erről jut eszembe, de nem gondoltam, hogy ezt külön meg kell magyarázni.

És azt is hozzátettem, hogy ha sok lenne, mindenhol és ronda én sem örülnék, mint ahogy a terhességi hányásnak sem örültem, vagy a rotának, amit tőle kaptam el :D

De én el tudom képzelni, hogy valaki tényleg szépnek látja azt is, ha nagyon striás, nem "nemnormálisozok" egyből.

2020. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
🤣🤣Ez az "arra emlékeztet bla bla" a kedvencem. A gyereked nem elég, hogy emlékezz? Bizony, hogy csúnya, semmi szép nincs benne. Szerintem ha adott egy szép, dekoratív nő, aki vilagra hoz egy picit es utana is ugyanolyan csinos, na az valami! Babára ráfogni a visszataszító változásokat és elfogadás címszó alatt nem is tenni ellene, sőt még mutogatni is.. Pf. Persze hogy normal esetben a párod igy is szeret, kíván, de azért a dekorativtól, attól, hogy a látványra izguljon fel nagyon messze van.. Ha valaki el tudja azt fogadni hogy a teste kihordott egy gyereket, de innentől a párja tuti másra izgul fel, mert csíkos, göröngyös bőrre nekem ne mondja senki hogy fel lehet, akkor oke.. :) van 9 honapos gyermekem nekem is, ugyanugy vagyok mint elotte, a szex sem szorult vissza, sőt. Valószínű koze van hozza, hogy bátran, szexin tudok jarni kelni, nem ringadozo narancsboros csíkos hájakkal. Mondjuk ezért nem kell annyira huzni a szulest 35-40 evesre..
2020. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
Divat kipakolni mindent az instára. Gusztustalan az ilyen has, de nem tehet róla, akinek ilyen lett. Én ki nem raknám az biztos, de mást se rakok ki. A terhesség egyáltalán nem látszik a hasamon, de betegség miatt olyan heg van a hasamon, hogy nem veszek fel kétrészes fürdőruhát, nem egy bonyolult dolog, nem értem miért kell mutogatni.
2020. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
12, köszi minden nő nevében, 21 évesen szültem, magamra kentem minden létező kozmetikumot mégis lettek striaim, mégis van akinek feláll a puszta latvanyomra. Örülj neki, hogy neked szerencséd volt, meg hogy annak ellenére hogy egy liba vagy rád is feláll még valakinek...
2020. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
14: csak egy troll a 12-es, nem kell vele foglalkozni. Itt a gyakorin amúgy is mindenki modellként sétál ki a szülészetről, és sehol nem látszik rajta a gyerek. Itt lehet vetíteni össze-vissza tökéletes gyerekről, házasságról és egyebekről... :-)
2020. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell azokat lepontozni aki azt irja hogy nem zavarja stb?

Akkor sirj,légy bánatos és útáld magad mert van pár csík a hasadon most erre mit irjak??

Más inkább azt mondaná legyen még az arcomon is stria csak bárcsak lenne egy gyerekem...

Miért lenne csúnya? Mikor mindenki tudja hogy ez a nő kihordott egy gyermeket mert családot szeretett volna

Ha szép vagy csinos vagy ha ápolt vagy kit érdekel az a pár csík nem változtat semmin!

a kérdezőnek meg csak annyit tudok mondani azért pakolják ki mert van olyan aszony aki csak sajnáltatja magát és élete legnagyobb gondja pár csik

És van olyan anya aki nem bánja mert ettől függeglenül ugyan olyan gyönyörű nő és igen is büszke hogy neki lett egy családja

2020. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%
akit szeret a ferje tisztel becsul szamara o az egyetlen no akivel elkepzeli a jovojet azt a ferfit nem a 10 darab csik fogja mas utra terelni nagyon sajnalom akinek ilyen ferje van mert azzal jobb az egyuttlet akinek letisztult a hasa?hagyjuk mar
2020. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

# 12 l van Krisztike tudjuk, szexi vagy és napi 24ben dugnak.

Szerintem már az is felfogta, aki nem akarta.

2020. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is lett striám, akkor nyugodtam meg, amikor ismerős bombázó nő, nevetve mutatta a hasán lévő csíkokat. 10-ből 10 pasi csorgatja utána a nyálát, nem hiszem, hogy kedvét venné egyiknek is az a pár csík. Sajnos erről nem tehet senki, a többiért pedig lehet dolgozni.
2020. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

Mert sokakon van, szülés nélkül is, férfiakon is. A bombázókon is akad, teljesen normális jelenség.

Én kifejezetten hajlamos vagyok rá, soha nem voltam kövér de ha kicsit többet nőttem, vagy épp az alakom formálódott nőiesedett (pl a semmiből lett egy B kosaram) szépen kicsíkozódtam. De majd ha terhes leszek előrelátó leszek és időben elásom magam, nehogy valaki meglássa a garantáltan csíkos, ocsmány hasam.

2020. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!