Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a terhesség után a striákra, meg a hason lévő ráncra, hogy szép? És miért pakolják ezt ki a közösségi oldalakra, ha attól még ugyanúgy csúnya lesz?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 05:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem a csík a baj, mindenkin van szépséghiba, csak azt általában nem kiemelni szokták, hanem takarni. Önelfogadás címén posztolják a striákat, szülés utáni hasakat, számomra inkább úgy tűnik, hogy gondot okoz és problémázik rajta magában az illető, nekem pl. nincs sok gondom a hasammal, mivel pólóban nem látszik belőle semmi, de nem szoktam fotózgatni, meg felpakolni netre.
2020. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
97%

21: tehát ne menjen valaki bikiniben strandra sem, mert minek mutogatja magát? Na, pont emiatt posztolgatnak néhányan.


Nekem sem lenne gusztusom hozzá saját magam esetében, de valahol hálás vagyok, hogy vannak bátrak, akik felvállalják és nem pedig mamabugyikba gyűrik a kötényhast meg öt réteg alá rejtik, és tesznek úgy, mintha nem lenne semmi...

2020. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
22 felőlem azt csinál, amit akar, de ha vaskos lábam van, nem veszek minit, inkább azt érdemes kihangsúlyozni, ami jól néz ki rajtunk, mellesleg nem olyan nehéz mondjuk a hasunkat eltakarni, haspolo tinikor után már ciki, inkább mutogatni nehéz, mint eltakarni.
2020. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%
23: nem haspólóra gondolok, bár szerintem azt is felvehet akár, de egy bikinit hadd vegyen már fel valaki, ad abszurdum hadd rakjon fel a közösségi médiára egy ilyen fotót. Ne kelljen már senkinek takargatnia magát a 40 fokban, mert a striák a fogyasztói társadalom tökéletlenség- és öregségfóbiás értékrendjébe nem férnek bele.
2020. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk pont azért, hogy egy minimális tapintat legyen az emberekben, és legalább ne ilyeneket ne írogassanak, hogy "gusztustalan az ilyen has" és társai. Mert mondjuk baromi szarul tud esni annak, akinek ilyen a hasa.

Nekem elég sok lett, és megmondom őszintén, ez kb. az egyetlen olyan változás, ami soha nem zavart, mióta szépen elhalványultak, pedig elég szélesek is a csíkjaim, és nem csak a hasam, de a combjaim, csípőm is ilyen lett. Sosem láttam csúnyának, egyszerűen csak ott vannak és kész. De amikor valakit zavar valami a testén, és közben ilyen véleményekkel találkozik, hát el tudom képzelni, mennyire rosszul érezheti magát tőle, főleg, ha már alapból gátlásai vannak miatta. Mi lenne, ha az emberek megpróbálnának úgy kommunikálni, hogy lehetőleg ne bántsanak meg másokat, főleg olyan dolgok miatt, amikről az illető nem tehet? Tényleg olyan nagy nehézséget okozna?

2020. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
Ja, kiegészítés: az ilyen képeknek pontosan az a célja, hogy akinek sok a striája, és ez zavarja, annak kicsit a gátlásai oldódjanak, ne érezze magát kivételesen rondának miattuk, legyen előtte példa arra, hogy ezzel együtt lehet élni, másnak is ilyen, és nem fél megmutatni. Ennyi lenne az egész.
2020. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%

25 mindenkinek más a természetes szohasználata, lehet, hogy valakinek hihetetlen durva kifejezés a gusztustalan, nekem nem az, láttam már olyan hasat instára pakolva, ami gusztustalan volt és nem hiszem, hogy ez a módszer az elfogadást segíti elő, inkább minden fiatal csaj beparázik a terhességtől, pedig nincs rá oka, rajtam és sok más nőn egy darab stria nem lett tőle.

Rajtam is van ami gusztustalan, de úgy tűnik én el tudom fogadni magamutogatás nélkül. A másik, hogy ez egy online tér, tehát a strandon nem fogok rádkiabálni, hogy de gusztustalan hasad van, de itt most hova finomkodjak, inkább az a baj, hogy téged ez ilyen érzékenyen érint, magyarul nem tudod magad elfogadni.

2020. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom miért alapjog a bikini egyeseknél, mikor vannak dögös egybereszesek. Nekem hála ég nem lett csikom, de inkább egybereszest hordok, mert őszintén látom hogy a legtöbb non már nem úgy áll 35-40 felett hogy ízlésesnek mondhatnám.

Én magammal szemben is kritikus vagyok, mielőtt!

2020. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!