Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már ilyen “hülyén “...

Éreztétek már ilyen “hülyén “ magatokat?

Figyelt kérdés
Egy számunkra gyönyörű nevet választottunk a kislányunknak, ritka, még nem találkoztunk ilyen nevű lánykával. Viszont ma hallottam egy “insta anyuról” rákerestem, és pár hónappal később született babáját így nevezte el. Olyan hülye érzés, mivel mire oda ér, a sok követő is így nevezi el a gyereket és majd ez a név is betör a top 100-ba. (Erre volt már példa másik ilyen anyukánál). Majd szólítják, és 5 fognak oda fordulni 🤦‍♀️ Volt valaki még így? Zavaró volt később?

2020. okt. 6. 17:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én még nem találkoztam és nem is hallottam másik Lunáról. Ráadásul a férjem választotta, és nagyon tetszik. Illik a szőke hajú kékszemű gyerekemhez. Statisztikába se láttam hogy gyakori lenne. Zavaró, mert egyedi nagyon, de majd bekerül a tucat nevek közé :/
2020. okt. 6. 17:56
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Oh, itt is van egy 1 éves Luna, felkapott kezd lenni instaanyuk nélkül is.
2020. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Népszerű és ezért adják ők is. Állj hozzá úgy, hogy szép nevet választottatok, sokaknak tetszik. Két szótagú L betűs név, szép jelentéssel, várható volt, hogy élre tör.
2020. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Mindhárom gyerekünk neve meredek népszerűsödésbe kezdett, miután megszülettek. Divatot teremtünk, ennyi! :D
2020. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Mi Lunának neveztük volna el a babánkat, ha lány lenne.

Ne törődj semmivel, főleg ne ilyen instás hülyeségekkel. Nem az a lényeg, hogy húdenagyon egyedi legyen a neve, hanem, hogy szép legyen, illeszkedjen a vezetéknévhez és szívesen hívjátok így. A többi mindegy.

2020. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%
(Amúgy a Harry Potter óta kapódik fel a Luna.)
2020. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Èn voltam egy csalàdnàl babysitterkedni.. ott 2 làny volt. Luna,Estella, Hold, Csillag😊
2020. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
Rimóczi Zsófi kislányára gondolsz? :-)
2020. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem Chrissy Teigen kislánya jutott eszembe elsőnek hogy őt is úgy hívjáky de utána luna lovegood 😂
2020. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szép név és ne érdekeljen más véleménye :) a mi társaságunkban van egy Luna kislány és Luna kutya is :D
2020. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!