Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már ilyen “hülyén “...

Éreztétek már ilyen “hülyén “ magatokat?

Figyelt kérdés
Egy számunkra gyönyörű nevet választottunk a kislányunknak, ritka, még nem találkoztunk ilyen nevű lánykával. Viszont ma hallottam egy “insta anyuról” rákerestem, és pár hónappal később született babáját így nevezte el. Olyan hülye érzés, mivel mire oda ér, a sok követő is így nevezi el a gyereket és majd ez a név is betör a top 100-ba. (Erre volt már példa másik ilyen anyukánál). Majd szólítják, és 5 fognak oda fordulni 🤦‍♀️ Volt valaki még így? Zavaró volt később?

2020. okt. 6. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ez a név is ilyen elterjedtté válik. Engem nem érdekelne.
2020. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Én azért éreztem magam hülyén iskolában végig mert senkinek nem volt olyan neve mint nekem és még csak nem is hallottak róla 😄 Egyébként mi lett a neve?
2020. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon érdekel, hogy mi a név:D (btw, tuti nem lopom, már nekem is megvan a kedvenc). Amúgy megértelek, számora is szempont, hogy ne legyen nagyon gyakori a név, de hát ez ellen nem lehet mit tenni. Ahogy én látom az instán az anyukákat, most nagy Bella-áradat van.
2020. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
🌙 🌙🌙🌙
2020. okt. 6. 17:30
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Holdacska?
2020. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg Luna?
2020. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, én is azért adtam ritkább nevet a gyerekemnek. Mert engem mindig nagyon zavart,hogy bármilyen közösségbe kerültem, rajtam kívül volt legalább egy Szilvi,és ha hallottam a nevem,mindig néztem körbe,hogy nekem szóltak vagy sem.
2020. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Inkább 2 luna mint a 6. zselyke 😂 A Luna nagyon tetszik főleg azért mert holdat jelent
2020. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Ne foglalkozz vele.

Ettől függetlenül személyesen ismerek olyat, aki Pixyre miatt nevezte el a lányát Lunának 😂

2020. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Figyu a Luna, Lora, Lara, Lola, Lana nevek nagyon népszerűek az instaanyuk nélkül is. Ahogy az összes két szótagú név manapság.
2020. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!