Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ettől lennék rossz anya?

Tényleg ettől lennék rossz anya?

Figyelt kérdés

6 hónapos a babám és el mentem a szomszéd utcába fodrászhoz kB 40 perc volt az egész. Tegnap sógornőm jött hozzánk és észre vette hogy rövidebb a hajam majd mondta, hogy ő biztos nem menne el ilyen pici baba mellől mert nem életbe vágó a fodrász.

Azt hozzá tenném, hogy apukával volt és minden rendben volt.


2020. okt. 17. 19:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen tudom én is de azért picit megnyugodtam, hogy nem követtem el halálos bűnt 🙂
2020. okt. 17. 19:59
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

Jesszus, dehogy vagy, én heti 3x elmegyek edzeni délután a 4 éves fiam és a 4 hónapos lányom mellett, és teljesen természetes a férjemnek, hogy ő legyen velük, azt mondta, felőle mehetek minden nap is, ha nekem az esik jól.

Önálló, felelősségteljes felnőtt ember, aki ugyanúgy képes ellátni őket, mint én. Ezek szerint a te párod is képes erre, ettől te nem leszel rossz anya :)

2020. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem unjátok még az ilyen kérdéseket?


Komolyan mondom, tuti egyetlen egy troll írja ki ezeket...

2020. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

"Az más, ha orvoshoz megy."

Miért is?

A gyerek ugyanúgy azt érzékeli, hogy anya nincs ott. Ha sírós baba, ugyanúgy sírni fog akkor is, ha anya orvoshoz megy/államvizsgázik/dugóban ül az M0-son stb. Ha pedig nem az, simán elvan 1-2 órát az apukával, nagyszülőkkel.

2020. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
1%
Nem ugyanaz. Orvoshoz menni, ha gond van muszáj. Jó esetben nem kell menni. Minden egyéb énidő szerintem ( és hangsúlyozom SZERINTEM) ráér később. Sosem értettem, hogy miért szülök, ha már 2 hetesen másra hagyom. Mondjuk szoptatva ezt eleve nem egyszerű, de ha tápszerezni fogom a következőt, akkor sem fogom otthagyni úgy, hogy ne legyek pár percén belül elérhető. Mindez pár hónapig tart csak. Utána lehet jönni és menni. Ráadásul rám anyám is igen furán nézett volna, ha egy szopós 2 hetest leadok neki, mert fodrászhoz megyek.. bár tény, nem vagyok ez az "alapjajjdeigényesnő" vagyok típus, aki fodrász meg a többi optikai tunning nélkül ijesztő, mint egy zombi, szóval nem kell éljek velük. A tisztálkodást és csinos, sportos külsőt előbbre tartom. Utóbbihoz elég nem zabálni meg hízni 20 kilót terhesen és még is van a csini külső a szoptatás alatti időkre.
2020. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

"Sosem értettem, hogy miért szülök, ha már 2 hetesen másra hagyom."

Az a "más" a legtöbb esetben az apuka. Aki UGYANANNYIRA szülője a gyereknek, mint te.


"aki fodrász meg a többi optikai tunning nélkül ijesztő, mint egy zombi, szóval nem kell éljek velük"

Felejtsük már el ezt, hogy aki el mer menni 2 hetente körmöshöz, meg 5 hetente fodrászhoz, ne adj' Isten még gyantáztat is, az ezek nélkül biztosan egy igénytelen ork és a férje bottal sem nyúlna hozzá. Tudom, tudom, akik nem járnak, azok annyira szépen enélkül is, hogy a fodrász egyenesen kiküldi őket a szalonból, mondván, hogy ő a hajukon csak rontani tudna bármiféle kezeléssel... :D


Azt, hogy szerinted csak az hízik, aki zabál, ahhoz meg nem tudok mit mondani. Vannak erről cikkek, kutatások, érdemes lenne néhányat átfutni, mielőtt hülyeségeket írsz.

2020. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

A 16-os egy ősmami, aki azt hiszi, attól lesz nagybetűs ANYA, hogy körbe ugrálja a gyerekét, nem kell vele foglalkozni. A 17-essel maximálisan egyetértek.

Magamat ismétlem: Attól hogy gyereket szültem nem szüntem meg nő lenni. Muszáj néha kiszabadulni a mókuskerékből és élvezni azt, hogy nő vagyok, ami nálam azt jelenti, hogy elmegyek fodrászhoz, körbe nézek a könyvesboltban és elmegyek néhány üzletbe vásárolgatni.

2020. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
6%

Eltaláltad. K*rva szép hajam van, nem igényel ombre-t meg melírt meg kiskutya fülét. Fél évente van vágva a végéből és ennyi. Gyantázásra van otthoni alternatíva, a punciját meg nem mindenki akarja kopaszra szedetni. A műköröm meg géllakk káros, tök felesleges, rövidre vagy formásra reszeled és kész is. Én bocs, hogy nem attól leszek jó nő, hogy havi 20 ezret költök magamra, valakinek ez sikerül természetesen is, a többieknek meg ott van a tunning, éljetek vele nyugodtan. És de ,attól hízol, hogy zabálsz. De IR-rel és Hashimotoval szívesen adok diétás tanácsot neked,ha gondolod. Érdekes 180 g CH mellett 10 kilót fogytam és azóta is csinos vagyok. (És még sikerült teherbe is esni) 🤔🤔

Persze, MINDENKI ŐSANYA, aki nem vakarja másra a 3 hetes gyerekét,hogyne. Mi igény szerint szoptató anyák mind megszűntünk nőnek lenni, mert nem rohanunk melírozratni meg póklábat ragasztani a szempillánk helyére. Meséljetek még légyszi.. Na de én itt befejeztem az offolást, megyek aludni, kapaszkodj meg, a gyerekkel egy szobába. ( igen, nem csak éjjel és ágyban lehet sz*xelni.) Na jó éjt nektek "igényes anyák", akik nők ( 🤣🤣) maradtatok! Jelentsen ez akármit is..

2020. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
83%

19-es, te állati hülye vagy. Agyadra ment a szoptatás vagy mi? :D

50 kiló vagyok, 177 centi magas, homokóra alakkal. Nem sminkelés, mert az arcom amúgyis szép, nincs szükségem "póklábra", ahogy nagyon sok más anyának se, se melírre.

Értem én, hogy féltékeny vagy arra, hogy mi tudtuk valakire bízni a gyermekünket, hogy a férfi, akivel vállaltuk képes volt két hetente két órát figyelni rá, amíg kikapcsolodunk. Nagyon kiegyensúlyozott, kedves, empatikus nő, anya, feleség lehetsz, ha rögtön a tipikus amerikai tinifilmes ribikhez hasonlítod azokat a nőket, akik néha szeretik magukat nőnek érezni.

Belőled csak az irigység, féltékenység beszél, rettentően tudlak sajnálni emiatt.

2020. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
88%
Jezusom. Az apja ugyanolyan szülője, mint az anyja. Ha meg a szopik a gyerek, akkor is két szoptatás között mindenben tudja az anyát helyettesíteni.
2020. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!