Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes közölni a munáltatóval...

Érdemes közölni a munáltatóval, ha babaprojektbe kezdünk?

Figyelt kérdés

Vagy elég csak akkor szólni neki, ha már teherbe estem? Az én munkám olyan, h kismamaként nem is dolgozhatok, ha csak nem keresnek nekem egy másik, ideiglenes, könnyített területet, de a mostani főnököm egy igazi kiégett, írígy nő, aki nem szereti megkönnyíteni az emberek dolgát :/

Még nem kezdtünk bele a családtervezésbe, de igazából nem is teszünk ellene. Megszakítás mellett szeretkezünk, de sokat foglalkoztat újabban ez a kérdés. 30 éves vagyok, nem lenne gond, ha előbb jönne a baba, de úgy tervezzük, h legkésőbb 1-2 év múlva mindenképp komolyan elkezdünk ezen ügyködni.

Mindenkit kérek, h csak a kérdésre válaszoljon, nem kérek ítélkezést és kommenteket a korommal vagy a megszakítással kapcsolatban, mert nekünk jó így. Köszönöm!



2020. nov. 16. 20:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Itt nem azon lenne a hangsúly, h védekezés nélkül fogok szexelni a párommal :D és nyílván nem is így mondtam volna.

A másik kolléganőmről pl mindenki tudja, h évek óta próbálkoznak, most kezdik majd a lombikot. Tudom, nem most a legmegfelelőbb az idő, de idén lesz 43 éves és nagyon sürgeti az idő.

A főnökömnek egy baráti társalgás alatt is megemlíthettem volna, h babatervezésben vagyunk, csak h számítson a kieső munkaerőre, szimplán emberiségből, mert így is kevesen vagyunk.


Mindegy, azt hiszem, h lebeszéltetek róla. A főnököm elég rosszindulatú, ahogy megismertem, csak kifelé mutat mézes-mázas kedvességet, meg addig, amíg odacsábítja az embereket dolgozni. Biztos vagyok benne, h mindegy mikor közlöm vele, úgy is megsértődik, ő az a tipikus macskás nő, akit igazából 1 férfi se tudott elviselni . Inkább bejelentem, ha már úton lesz a baba, akkor rövidebb ideig kell viselnem a következményeit.

Ide, pedig nem szeretnék visszajönni dolgozni, esetleg egy másik területre.

2020. nov. 19. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!