Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érzed úgy néha, hogy mióta...

Érzed úgy néha, hogy mióta gyereked van vége az életednek pedig tervezett gyerek volt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 20:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
Naná. Már rájöttem, hogy nincsenek unikornisok a fejem felett csillámport fingó pónikkal karöltve . Ezt legalább egyszer mindenkinek átfut az agyán az elején. A régi életet temettem inkább hiányzott sokáig, de már minden rendben. 3 éves.
2020. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%

Mindhárom gyerek másfél éves koráig bírtam a 24 órás együttlétet. Akkor sikítva lepasszoltam őket anyósomnak 2 napra, és újra kisimultak a vonásaim.

Most már iskolás a kicsi is, és határozottan évről évre egyre több életem van. :)

2020. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Míg kicsi volt, persze. De elmúlik. Tényleg. Ne aggódj ezen. :)
2020. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2020. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Két éves volt a lányom, amikor azt éreztem, hogy megőrülök. Társaságom nem volt ő pedig reggeltől estig dolgozott heti 6 napot. Borzasztó volt. Sehova nem tudtam elmenni. Aztán munkahelyet váltott és kinyílt a világ. Eltudtam menni fodrászhoz és kozmetikushoz. Nem nagy dolog de nekem az volt mert két órára egyedül lehettem. Hiába imádom de van úgy hogy kell az a két óra.
2020. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Folyamatosan. Én megbántam, sőt mondhatom megbántuk. Ha újrakezdhetnénk, biztos nem vállalnánk. De ugye erről nem szabad beszélni.
2020. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Most teljes az életem. Igaz a páromnak nem derogál a kicsire vigyázni, így tudok szusszanni és tanulni.
2020. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Itt senki sem fogja neked elmondani mennyi lemondással jár a gyerek, mennyi küzdelem mennyi veszteség és idegeskedés stb.

Itt mindenki minta szülő, imádja a gyerekét ami persze tervezett volt, a párkapcsolata erős, nincsenek anyagi gondjaik sem.

2020. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem érzem úgy.
2020. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem érzem, hanem tény, hogy így van, mert kiestem a munkaerőpiacról, közmunkára is csak legkorábban a gyerek 7-8. osztályos kora körül látok esélyt (amikor talán már nem fogok kelleni a reggeli elinduláshoz, úgyhogy megoldható a 6 órai kezdés), valamint egyedülálló vagyok, és a "húspiacról" még ennél is durvábban kiestem, alkalmi kapcsolatra sincs semmi esélyem és lehetőségem, nemhogy komolyabbra. 🙁
2020. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!