Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis miért baj az, ha egy nő...

Mégis miért baj az, ha egy nő eljár szülés után edzeni, és tesz azért, hogy nőnek érezze magát, addig az apjára bízza a gyereket?

Figyelt kérdés
Miért ne lehetne az apjával is? Az apjával sincs 0-24 órában, és nem egy vadidegen emberre bízza, hanem az apjára.
2020. dec. 2. 10:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Én nem mentem sehova, mert a férjem olyan két éves koráig nem nagyon tudott mit kezdeni a gyerekkel. 20 percekre igen pl amég zuhanyoztam vagy elugortam a sarki boltba, de attól pánikolt ha órákig nem voltam a közelben.

2 és fél volt kb mikor elmentem csapatépítőre miután vissza mentem dolgozni (ottalvósra), de még így is kaptam beszólást, nézéseket.

Még anyám is megszólt, hogy mi az hogy egy napra ott hagyom az apjával a gyereket... Ne foglalkozz vele. Nem tudsz mit tenni.

2020. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Azért van abban valami nagyon szomorú, ha egy apa pánikol attól, hogy 2-3 órán át rá van bízva a saját kisbabája, vagy pláne 1-2 éves gyereke. Mondom ezt apaként.
2020. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Pánikol? És? Majd megoldja.

Anya nem pánikol?

És ha kórházba kerültök bármi miatt? És ha jönne a kistesó és be kellene feküdnötök 5 hónapra a kórházba mint a barátnőmnek? Ne adj Isten meghaltok?

Jó mindenki azt csinál amit akar, de én mindig erre gondoltam..

2020. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%

#6 ugyan már aki ilyet ír nem ember, hanem egy korlátolt véglény.

Gondolom neki "pulya" korában, nem hogy nem nyalták ki a sggét, de még falhoz is bszkodták minimum, attól lett ilyen retardált. Na meg frusztrált.

Nyilvánvaló, hogy mentálisan egészséges ember nem ír ilyeneket idegeneknek, meg senkinek sem.

2020. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez így van, jelentettem, és már nincs jelen itt, de úgyis visszajön másik regisztrációval.
2020. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem mentem sehova, mert a férjem olyan két éves koráig nem nagyon tudott mit kezdeni a gyerekkel. 20 percekre igen pl amég zuhanyoztam vagy elugortam a sarki boltba, de attól pánikolt ha órákig nem voltam a közelben."


Én azért elgondolkodnék a helyedben, hogy jó emberrel vállaltam-e gyereket, aki nem bír a gyerekével foglalkozni 3-4 órát, max 20 percet.

2020. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11 vagyok. Most 5 éves és sülve-főve együtt vannak. Nem tud babákkal mit kezdeni, sajnos, de ahogy a kicsi egyre jobban képes volt kommunikálni 180fokos fordulatot vett, nincs ebből azóta probléma.
2020. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
5 èvesen tud játszani a gyerekkel? Szép. Te kiveszed a gyereknevelésből a legnagyobb reszt, ő meg beszáll, amikor 5 éves. 2 éves korába meg 20 percre nincs el a gyerekkel. Gratulálni tudok csak! Nem tudod felfogni, mert elvakít a "szerelem" (vagy a kapcsolatfüggőség, az egyedülmaradás félelme), ezért nem tudod ezt megérteni, hogy bizony rossz embernek szültél. A SAJÁT APJÁRA NEM TUDTAD RÁMBÍZNI A 2 ÉVES GYEREKED. Kicsit próbálj meg gondolkozni rajta, hogy ez vajon normális-e.
2020. dec. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

18as. Kérlek, fuss neki még egyszer.

Pont azt írtam, hogy olyan két éves korára már rendben volt, nem 5 éves korára, most 5 éves és évek óta jól elvannak, nem most kezdtek el ellenni.

Nem tudom miért kell kiforgatni amit írok.

Most miért baj az, ha boldog vagyok és nem a férjem szapulom?

2020. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
21%
Igen. És 2 éves koráig meg 20 percre nem volt vele az apja, mert "pánikolt", de gondolom csak téged hülyített, mert te majd úgyis a kölyökkel vagy, nem kell neked szabadidő. Én itt befejeztem, mert úgyse fogod megérteni.
2020. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!