Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis miért baj az, ha egy nő...

Mégis miért baj az, ha egy nő eljár szülés után edzeni, és tesz azért, hogy nőnek érezze magát, addig az apjára bízza a gyereket?

Figyelt kérdés
Miért ne lehetne az apjával is? Az apjával sincs 0-24 órában, és nem egy vadidegen emberre bízza, hanem az apjára.
2020. dec. 2. 10:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
4%
Nem hát, nem érti meg. Szerintem is kár a szóért. A férjem mint írtam 8 hónapos korában 2 napot egyedül volt a gyerekkel, nekem is fura amikor ilyeneket mondanak hogy a gyerek x éves koráig nem volt vele.. Ha gyereke van gondolom felnőtt ember, akkor meg nem értem mi ez a pánikolás, szerintem is az amit a fenti ír, ne kelljen vele foglalkozni ennyi. Most az hogy később ez változott, attól még lehetett így. De ti dolgotok.
2020. dec. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
5%

#21


Igen. Ráadásul a saját gyerekéről van szó. Elhiszem, ha egy idegen gyerekre nem szívesen vigyázna, na de a saját gyerekére se, na azért az már túlzás.

2020. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
95%

"Nem, hát nem érti meg. Szerintem is kár a szóért".

Most tulajdonképpen mit kellene megértenem, vagy mit kellene szerintetek tennem?

14 éve boldogan élünk, semmi komoly konfliktus nincsen, de adjam be a válópert, mert anno nem mert órákat egyedül maradni a picivel, vagy mit kellene csináljak?

Tudtam mit vállalok, soha se előtte se utána nem fogott babát, nem volt az a gügyögős fajta.

Ahhoz képest imádta első perctől, eldajkálgatta, de órákig egyedül nem volt hozzá türelme, való igaz.

Neki kellett, hogy interakcióba tudjon vele lépni, hogy tudjanak valahogy kommunikálni. Ahogy a pici szocializálódott, úgy mélyült a kapcsolatuk hónapról hónapra és kb 2 éves korára jutottak oda, hogy már simán elvitte magával meccsre ide-oda, nem kellett, hogy mindig ott legyek a közelben.

2020. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
23 ne magyarákodj nincs kinek. 😉😘
2020. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!