Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem megbolondulok, ti...

Úgy érzem megbolondulok, ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Van egy 18 hónapos és egy 5 hónapos gyerekem. Férjem programozó reggel 8-tól este 8-ig dolgozik. Most nekem is elkellett kezdenem dolgozni, csak 4 órában, márciustól pedig 6-ban. Itthonról dolgozok két gyerek mellett. Nem alszanak egyszerre napközben hiába próbáltam egy időpontot összehozni, nem sikerült. A kicsivel Dévényeshez is járok. A vírus miatt én intézem a bevásárlást is. Mindent előre megszervezek, a heti menütől kezdve a gyerekek napjait, amikor a kicsit heti egyszer viszem, hogy addig valaki tudjon a nagyra másfél órát vigyázni. De végül ma is, hogy tudjak egy órát a munkával foglalkozni mert SOS-be kellett valami, végül leültettem a gyereket a Tv elé. A kicsi éjszaka kb 12x kell (előtte nem volt ilyen). És hiába kelünk felváltva, ez akkor is sok, és fáradtak vagyunk. Emellett itt a háztartás is. E közé próbálom meg beszuszakolni a fürdést és fogmosást. Bűntudatom van hogy a gyereket most már többször is be raktam a tv elé. Hogy tudnám jobban csinálni? Mit rontok el a szervezésbe, mindig mondták hogy profi vagyok a szervezésbe, ez a munkám, de ebbe most beletört a bicskám.

2020. dec. 4. 11:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Sajnos normális étterem nincs közelünkbe, ami volt az meg bezárt, szintén covid miatt :/ Van pár anyuka ismerősöm, de mind aránylag messze laknak. Egyikük sem Pesti.

Megpróbálom azt, amit 20-as javasolsz, hogy valahogy a nagynak az alvás idejébe szuszakolni a munkát. Rám kötve el van, picit kényelmetlen a gépet használni, de ez legyen a legnagyobb gondom. :)

2020. dec. 4. 14:51
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
e-food? Nem reklàmozni akarok, de anyukàm meg nagyim èvekig azon èltek, mi meg mai napig hasznàljuk a tàlakat festèkesnek, macskatàlnak, viràgcserèp-alàtètnek, stb.
2020. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlèkszem hàny honapos kortòl lehet hàtulra kötni a gyereket, de hosszabb tabon, lehet, hogy segìt. Ès irtad, hogy nem sikerült eddig összehangolni az alvàsidejüket. Lehet, de nem biztos, hogy kèsőbb sikerül. Tùl sok energiàt nem fektetnèk bele, ha nem, hàt nem.

Le a kalappal előtted, hogy 2 kicsi gyerek mellett ennyit bìrsz csinàlni.

2020. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ami hozzánk szállítani ilyen fajta ételfutár, ott sajnos nincs tejfehérje, tejcukor és gluténmentes kaja. :/ De ha valaki tud ilyet, akkor azt megnézném.
2020. dec. 4. 15:04
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobbak lesznek, akkor ha a kicsi alvasidejèben mentek jatszòtèrre, es a nagy elvan massal, addig egy padon laptopon/ notebookon/ mobilon valamennyit csinàlhatnàl a munkàdbòl.
2020. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàlom :'( ahol diètàt kell tartani, ott mindig nehezebb megoldani az ètkezèst. Több napra főzni egyszerre, vagy több hideg ètelt enni esetleg?
2020. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

egeszsegkonyha.hu


Mi innen rendeljük, van mindenféle nekik.

2020. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalukat, de nincs olyan ételük, ami mind három mentes lenne :/ Csak gyümölcskenyeret találtam.
2020. dec. 4. 15:27
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közeletekben csana? Pár órára ideális megoldás lehetne a nagynak. Vagy olyan anyuka, aki szintén gyesen van, és a sajátja mellé egy kis pénzért bevállalná a nagyot.
2020. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!