Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 honapja szultem es mar...

4 honapja szultem es mar kerdezik mikor jon a kovetkezo?

Figyelt kérdés
Eskuszom mikor gyerektelen voltam a kutya sem kerdezte meg akarok-e gyereket, erre ilyeneket mondanak hogy gyorsan le kell tudni meg egyet stb. Mindig egyet szerettem volna, multkor mar mondtam is a szomszednak nem lesz masodik... na hallgathattam a litaniat, azota csak hummogok kb mikor ezzel jon valaki... eletemben nem gondoltam volna hogy pont akkor fog mindenki csesztetni a szulessel mikor mar lesz 1 gyerekem 🤷‍♀️ Mintha csak ugy lehetne vallalni hogy min. 2 kulonben osszeomlik a matrix.
2020. dec. 17. 07:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy mi a pontos kérdés? :)
2020. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is többen nyomják ezt a lemezt. De nem érdekel, nem lesz második. Nekem egy gyerekre van erőm, többre nincs.
2020. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Én csak egyet merek tanácsolni minden új anyukának fixen. Növessz tököt.


Meg kell mondani nekik, hogy ehhez nincs közük. Meg kell mondani a szülőknek ha túl sokat okoskodnak, meg kell mondani az ismerősnek aki bekukkant a babakocsiba, hogy ne fogja meg a gyerek arcát, kezét ha zavar. Konfrontálódni kell. Még én is gyakorlom.

2020. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

- Mikor jon a kovetkezo?

- Majd ha te megszulod.


Nem lesz tobb kerdesuk...

2020. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz velük. Csak mondd meg, hogy neked bőven elég egy gyerek, és kész. Ilyenek az emberek. Nekem is 4,5 hós a kislányom, és már nyomatják, hogy "egyben le lehet ám tudni mind a kettőt." Na persze. Mintha kötelező lenne kettőt gyártani. Nekem is bőven elég egy, világ életemben egyet akartam. Most 33 éves vagyok, és, nekem egyel sem könnyű. 4 hónapja alig alszunk, már ez önmagában annyira megvisel, hogy akkor se vállalnék pár éven belül még egyet, ha akarnék. Ja és ahhoz sincs semmi kedvem, hogy 4-5 övéig egyfolytában itthon üljek. Vicc, hogy nekem ezt épp olyanok nyomatják, akiknek szintén csak egy gyerekük született. Különben meg, sokan nem tudják, mit jelent valójában ez az "egyszerre, gyorsan letudni". Kb. azt, hogy ha két kicsi gyereket vállalsz szinte rögtön egymás után, és nincs segítséged, állandó idegfeszültségben és kapkodásban telnek a napjaid. Sógornőm láttam, akinek 21 hónap van a két kislánya között. Már csak ezért sincs kedvem hozzá, sok egyéb mellett.
2020. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a beteghordó fiú kérdezte meg először, mikor lesz a második, miközben áttolt a szülőszobáról a kórterembe... :D
2020. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Már válaszoltam, de az is eszembe jutott, hogy nekem meg a sebész aki a császárt csinálta, a vizoten azt mondta 2 nappal a szülés után, hogy nagyon szépen gyógyul a seb, a következőnél nem lesz gond a sima szüléssel....
2020. dec. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk anyós nyögte be kb szülés után 1 héttel. Olyan jól sokerült a fiunk, olyan szép baba, ezt mihamarabb meg kell ismételni, mikor akarjuk már a tesót? Ne is védekezzünk, had jöjjön...


Rajta kívül 3 hós volt a fiam, amikor újra, mástól megkaptam a kérdést.


20hós a fiunk, lesz majd tesó, de had döntsük már el mi, hogy mikor...

2020. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk is 1 van. Nem is terveztünk többet. Már terhesen mikor ezt beszéltem valakivel, megkaptam hogy szegény gyerek. Magányos lesz, irigy, elkényeztetett..... Stb

Születése után mikor valakivel közöltem, hogy nem lesz testvére jött a "majd úgyis meggondolod magad".

Ahogy cseperedett egyre többen mondták, hogy jöhet a kistesó.

15 hós. Annyit szoktam csak rá már mondani, hogy kitesz ő kettőt is ha nem hármat

2020. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, miért gondolja bárki - anyóstól a vadidegenig -, hogy közük van hozzá, hogy gumival vagy pucéran megy otthon a szex.
2020. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!