Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 honapja szultem es mar...

4 honapja szultem es mar kerdezik mikor jon a kovetkezo?

Figyelt kérdés
Eskuszom mikor gyerektelen voltam a kutya sem kerdezte meg akarok-e gyereket, erre ilyeneket mondanak hogy gyorsan le kell tudni meg egyet stb. Mindig egyet szerettem volna, multkor mar mondtam is a szomszednak nem lesz masodik... na hallgathattam a litaniat, azota csak hummogok kb mikor ezzel jon valaki... eletemben nem gondoltam volna hogy pont akkor fog mindenki csesztetni a szulessel mikor mar lesz 1 gyerekem 🤷‍♀️ Mintha csak ugy lehetne vallalni hogy min. 2 kulonben osszeomlik a matrix.
2020. dec. 17. 07:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20: habar nalunk nincs harag de az en viszonyom is total semleges a testveremmel. Raadasul 6 ev van koztunk szinte egykek voltunk. Talan azok szeretnek eleve tobb gyereket akiknek jo testveri viszonyuk van 🤷‍♀️
2020. dec. 23. 12:25
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
#21 Cáfolnám. 11 év van köztünk a tesómmal, mi TÉNYLEG 2 egyke vagyunk, és pont ezért szültem 4 és fél év alatt hármat. :D
2020. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
21 az igen le a kalappal!
2020. dec. 23. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!