Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 honapja szultem es mar...

4 honapja szultem es mar kerdezik mikor jon a kovetkezo?

Figyelt kérdés
Eskuszom mikor gyerektelen voltam a kutya sem kerdezte meg akarok-e gyereket, erre ilyeneket mondanak hogy gyorsan le kell tudni meg egyet stb. Mindig egyet szerettem volna, multkor mar mondtam is a szomszednak nem lesz masodik... na hallgathattam a litaniat, azota csak hummogok kb mikor ezzel jon valaki... eletemben nem gondoltam volna hogy pont akkor fog mindenki csesztetni a szulessel mikor mar lesz 1 gyerekem 🤷‍♀️ Mintha csak ugy lehetne vallalni hogy min. 2 kulonben osszeomlik a matrix.
2020. dec. 17. 07:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak az elsőt várom, nem tudjuk még lesz e második, de már most az kérdezgetik mikor jön a következő, mikor még az első sem született meg..🤦‍♀️

Én erre azt mondom, először szülessen már meg az első.

23 hkm

2020. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyukám készít ezzel ki. Vagyis részben ezzel. 1 20hós fiunk van. Még egy babát szeretnénk a közeljövőben, és ennyi. Nekem 3.biztos, hogy nem lesz.

Anyukámnak kb bármit panaszkodok, egyből azzal jön, h a második gyerekkel könnyebb lesz, a harmadikkal annál is jobb, a negyedikről meg ne is beszéljünk.

Mindig elmondom neki, hogy max 2. De tényleg. A 3.ellen mindent is meg dogok tenni. Ekkor annyi a válasz, hogy ember tervez, isten végez.

Nem birja felfogni, hogy nem akarok többet.


(Mi 5en vagyunk tesók, ebből hármunk volt tervezett(?) )

2020. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

5: ijeszto, nekem is 4 hos a lanyom en is 33 vagyok mikor olvastam rohogtem hogy ezt en irtam? 😂


Szerencsere pont a szuk csaladi kor es anyukan is elfogadja hogy csak egyet szeretnek (na persze anyos nem). Ferjem meg remenykedik de mar tobbszor mondtam neki hogy fogadja el. Egy idegennek amugy nincs kedvem kifejteni, de szamomra meglepo hogy milyen fontos altalaban mindenkinek. Eleinte azt hittem hogy ez is csak olyan mondani akarnak valamit mint az angoloknal a hogy vagy milyen napod van stb de a francokat! Miert hiszik hogy az egyke gyerekek boldogtalanok? En is kvazi egykekent nottem fel mert nagy a korkulonbseg a tesom es koztem es volt csomo baratom. Sztem ovi suli utan eleve nincs szukseg nyuzsgesre mar inkabb nyugalomra egy gyereknek. Majdnem az egesz napjukat ilyen intezmenyekben toltik.

2020. dec. 17. 12:37
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom a nőgyógyászomat, nem mai darab már a bácsi, de jóarc és endokrinonógus is, meg amúgy nagyon jó szakember. Szóval azért amikor 4 honappal a szülés után, spirál felhelyezés közben mondta nekem nagy komolyan, hogy nem ezzel kéne itt baszakodni, hanem szülni mégegyet, aztán kis pihi és a harmadikat, akkor azért majdnem lefordultam az asztalról. Az asszisztens feje se volt semmi. Azóta sincs még csak tervben sem a második. Engedd el, mert sajnos kapod majd még az ívet eleget. 🤷‍♀️😶
2020. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez semmi, én még az elsővel vagyok terhes, de már az elejétől kezdve nyaggat anyósom a kistesóval. Pedig nem is akarok másodikat.
2020. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ilyenkor valami frappánssat, vagy sértőt kell válaszolni, aminek hatására rögtön felhagynak a kíváncsiskodással, azután terelni a témát.


- Mikor jön a következő?

- Majd amikor kilövell a szülőcsatornámból, küld neked táviratot. Egyenként hogy vagy mostanában?


Én tuti valami ilyesmit mondanék...

2020. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Nekem másfél éves a lányom.

Korábban nekem se kérdezte senki, mert kb mindenki úgy tudta,hogy az életben nem akarok szülni.

Mióta meg van a lányom, tőlem is kérdezgetik, de mindenki tudtára adom,hogy nem lesz tesó.

Visszafogytam, jól nézek ki, és a lányomnak olyan a természete,hogy még egyet nem bírnék ki. 😁

2020. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

mert ezt kell mondani, ezt nyomja a társadalom

mert neki nagyon nehéz már két gyerekkel, azt akarja te is szenvedj

beleprogramozták ezt atmz egy gyerek nem gyerek dolgok

mert tapintatlan és nincs jobb dolga

2020. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18: en is szoktam ezt erezni. Multkor ismerosoknel voltunk, 3 gyerek van ott a vendegseg kb abbol allt hogy fegyelmeztek oket total faradtak voltak es kerdezik hogy na mikor jon a kovi, mondom nem lesz. Na ott is elkezdodott kell a testver unatkozni fog, megfogok haaaalni mert a gyerekkel foglalkozni kell. Hat neztem ra bamban kb mert nem ugy tunt h lefoglaljak a gyerekeik egymast 😂 de a legjobban azt utalom mikor a ferjemnek nyomatjak ezt o meg ettol total bezsong hogy igen kell teso mert uristen mi lesz? Ez is olyan pofatlansag hogy ilyen helyzetbe hoznak mindig a tobbgyerekesek. Megis hogy gondoljak hogy belekenyszeritik ezzel a noket egy ilyen helyzetbe?
2020. dec. 23. 10:19
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
igen azért is írtam mert én sok ilyet tapasztaltam, hogy mondják hogy kell a tesó, meg hogy hát egy gyerek az nem gyerek, aztán közben látod hogy két három négy öt gyerekkel szinte bele döglenek a napi teendőkbe. mi meg tök jól elvagyunk a lányommal, van időm pihenni, hobbira is, és vannak kis barátai is. azért azt se felejtsük el hogy a tesó nem garancia arra hogy jóban lesznek egész életükben. engem például a tesóm átvert, rábíztam több millió forintomat, és szépen elverte. de ez csak egy a sok kis húzása közül. na de egy szó mint száz a tesó sem garancia arra hogy jóban lesznek.
2020. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!