Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Heti fix 2 napra az ország...

Heti fix 2 napra az ország délnyugati részén mennyi a reális bére egy bébiszitternek?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk a 2. gyereken (ill. egyelőre én, elméleti szinten), viszont itthon csak 6, ma 8 hónapig szeretnék maradni. Lányom most múlt 4, ő 20 hónaposan ment bölcsibe, a kicsinél is kb így tervezném, addig pedig heti 2 nap bíznám bébiszitterre. Sajnos mama, dédi nincs a környéken, így mindenképp külső segítséget kellene igénybe vennem. A munkálttaómmal valószínűleg meg tudnám beszélni, hogy fizikailag csak 2 nap vagyok bent, ami fix lenne (ügyfélfogadást tartok), de telefonon és online elérhető lennék. Azért is kellene visszamennem, mert egy EUs programban dolgozom, ami lassan lejár, és ha felvesznek valakit a helyemre, nem szeretném, ha a következő etapban őt tartanák meg. Viszont 6 hónapra bevállalnák a kollegák a helyettesítést (ha nem leszek veszélyeztetett, ugye). Ezért gondoltam arra, hogy heti 2 napra felvennék valakit, aki itt helyben a mi lakásunkban vigyázna a picire 8-10-12 hónapon keresztül. Reggel 8tól du 4ig, heti 2 nap fixen. Illetve ha a férjem hamarabb hazaér, akkor lehet már előbb is elmehetne, de inkább a 8-4ig-el szeretnék számolni. Mit gondoltok ezért reális fizetésnek? Én jelenleg 200e-t kapok nettoban, ehhez jön majd még a gyed, ami passz, olyan 150 körül, meg a plusz 30 adókedvezmény, vagyis az én bérem kb 380e lenne kb.

Mennyit fizetnétek - mennyit kérnétek ezért?


2020. dec. 27. 12:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 1400 ft os orabert kapok.

És egy kis háztartás is van benne, mosás, mosogatógép ki be pakolás... A gyerek viszont hiába 8 hónapos, max fel órát alszik 🤔🙂 bár engem nem zavar, inkább csak az hogy ez nem jó egy oiic babának hogy nem nagykn alszik nappal.

Én mondjuk nem munkakent fogom fel, teljesen szívből csinálom és nagyon figyelek a kicsire hogy minden napja boldog legyen.

2021. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Drága Kérdező, hihetetlen milyen szimpatikus vagy!!! Ha ott élnék a közelben és lenne szabad kapacitásom, szabadidőm, biztos elvállalnám!!! Nagyon kívánom, hogy ha esetleg majd odakerül a sor találd meg a számotokra mindenben legjobb bébiszittert!!! :)



(Ez csak az én véleményem, a kommentekre: Egyébként, attól, hogy beírnak egy csillagászati árat, nem jelent semmit. Mindenki más-más élethelyzetben van, másnak máshogy is megéri. Valamint a képzettség nem minden, a temperamentum, mentalitás, habitus sokkal többet számít, persze azért alapvető elsősegélynyújtó ismeretek, a baba eletsajatossagaival járó tevékenységek elsajátítása szükséges.)

2021. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó :)

a válaszod második felével pedig teljesen egyetértek!

2021. jan. 5. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!