Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lanyom es a gyakornok tanar...

A lanyom es a gyakornok tanar kozott tenyleg lenne valami?? Vagy csak elenk a fantaziaja?

Figyelt kérdés

17 eves a lanyom es amikor takaritottam nala, meglattam egy fuzetet amit naplonak/firka konyvnek hasznal. Meg a virus elott (tavaly osszel) egy gyakornok tanar kezdett naluk. Bele olvastam egy-ket oldalba ahol azt reszletezi a lanyom hogy milyen romantikus is a kapcsolatuk a tanarral. A gyakornok mar nincs az iskolaban, de a naploban a mai napig ot emlegeti a bejegyzeseiben. Az teny hogy a lanyom mostanaban sokat volt a "baratnojenel", es neha ott is aludt. Most meg kiver a viz ha arra gondolok, hogy nem is a baratnojenel tolti a napjait olyankor. 10 percnyire lakik tolunk igy sosem hoztam/vittem kocsival, de nem is ellenoriztem. A gyakornok egyebkent kb 25-27 eves lehet. Nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarok alaptalanul vadaskodni sem.

Szerintetek mit tegyek?


2020. dec. 29. 17:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Szégyelld magad, hogy beleolvastál a lányod naplójába! Ezt tedd!
2020. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Undorító nő vagy! És még így bízzon benned a lányod? Gratulálok!
2020. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Most hagyjuk azt, hogy mennyire jellemtelen hogy en bele olvastam a naplojaba... jobban aggodok a lanyom miatt.
2020. dec. 29. 17:50
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Lányod már lassan nagykorú szerintem ha van is köztük valami ahhoz hamarosan semmi közöd,ha magától nem mondja én nem tennék semmit.
2020. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Ha már vége van, akkor úgyis mindegy, nem?
2020. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nincs vege a kapcsolatnak a naplo alapjan, csak a ferfi mar nem ott tanít... es akkor meg csak 16 eves volt amikor ez kezdodhetet...
2020. dec. 29. 17:58
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
És akkor? A srác 25 se volt valszeg.de ha volt se 40 éves...
2020. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%

Nekem van ilyen ismerősöm, aki arról dumál, melyik tanítványát hogy dugná meg, gimiben tanít..


Undorító, én megmutatnám az igazgatónak a naplót, és érdeklődnék a lehetőségeimről, ha pedig tudok valamit tenni a tanár ellen, akkor mondanám csak el a lányomnak, amúgy meg felhívnám a barátnője anyját! Nem is értem, mi a csudáért nem beszélsz vele? Meglenne a tuti infó, vagy beugorhatsz valamiért.. Szerintem a lányod igazat írt le, hiszen magának írta, magának pedig senki sem hazudik szívesen..


Az ilyen sggfejeket el kell kapni és eltiltani a tizenéves gyerekektől!

2020. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként egyetemen is etikátlan megdugni a felnőtt tanítványokat, nemhogy ugyanezt középsuliban csinálni!
2020. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Elgondolkodnék azon, hogy a lányom miért nem bízik bennem, hogy beavasson ilyesmibe. Amúgy óvatosan kíváncsiskodnék a szerelmi élete felől, hátha csak a lehetőségre várt, hogy őszinte lehessen. Nagyon mást nem tehetsz, lassan már nagykorú lesz, meghozhatja a saját döntéseit, ha hibásak is. Ha egy éve tart a románc, akkor abban relatíve biztos lehetsz, hogy a pasi sem csak játszadozik vele, szóval akár potenciálisan egy valódi érzelmeken alapuló, értelmes kapcsolatot ítélsz el így ismeretlenül.
2020. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!