Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lanyom es a gyakornok tanar...

A lanyom es a gyakornok tanar kozott tenyleg lenne valami?? Vagy csak elenk a fantaziaja?

Figyelt kérdés

17 eves a lanyom es amikor takaritottam nala, meglattam egy fuzetet amit naplonak/firka konyvnek hasznal. Meg a virus elott (tavaly osszel) egy gyakornok tanar kezdett naluk. Bele olvastam egy-ket oldalba ahol azt reszletezi a lanyom hogy milyen romantikus is a kapcsolatuk a tanarral. A gyakornok mar nincs az iskolaban, de a naploban a mai napig ot emlegeti a bejegyzeseiben. Az teny hogy a lanyom mostanaban sokat volt a "baratnojenel", es neha ott is aludt. Most meg kiver a viz ha arra gondolok, hogy nem is a baratnojenel tolti a napjait olyankor. 10 percnyire lakik tolunk igy sosem hoztam/vittem kocsival, de nem is ellenoriztem. A gyakornok egyebkent kb 25-27 eves lehet. Nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarok alaptalanul vadaskodni sem.

Szerintetek mit tegyek?


2020. dec. 29. 17:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Az nem olyan oriasi korkulonbseg, 25 eves srac meg fiatal.
2020. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy 14-15 éves lányról lenne szó meg egy 40-es vagy 50-es tanárról, akkor komplett kivégzési ötlet tervezetet írnék neked. Viszont a lányod mindjárt nagykorú, a pasi sem idős, így én nem avatkoznék bele. Ráadásul tanár, gyaníthatóan normális, nem egy drogos munkanélküli. Ne szólj bele.
2020. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy több ilyen (már nagylány!) diák-tanár szerelemből kialakult házasság van a környezetemben, mindegyik kiállta az idő próbáját és szuperül alakulnak, pedig ennél jelentősebb korkülönbségekkel vannak. :D Inkább csak biztosítsd a lányodat, hogy bárhogy alakul a szerelmi élete, te mellette állsz, ha van olyan férfi, aki megdobogtatja a szívét, nyugodtan vigye haza, mutassa be nektek, szívesen látjátok. Elhiszem, hogy félted, de semmi rossz nem történt a leírásod alapján.
2020. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Ja és azt véletlenül se sejtesd, hogy beleolvastál a naplójába!
2020. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Csak nekem durva a teny, hogy egy tanar kikezdett a diakjaval? Akkor is ha nem idos es csak gyakorlaton volt naluk... egyebkent lattam tavaly a szuloi ertekezleten de attol fuggetlenul hogy apolt es normalis, egyszeruen forog a gyomrom...
2020. dec. 29. 20:36
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Ilyenkor örülök, hogy nem ilyen anyám van. Konkrétan mi a problémád, a korkülönbség vagy az illető (akit nem is ismersz) személye? Nekem volt olyan 26 éves egyetemi óraadó tanárom, aki csoporttársam 18 éves “sógornőjének” udvarolt. Nekem 17 évesen 31 éves barátom volt, 18-tól 20 éves koromig egy 34 éves barátom. Szüleim mindkettőről tudtak, semmi problémájuk nem volt ezzel.
2020. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
#16 vagyok, kérdező ilyen régen is volt és biztos manapság is van ezek szerint. Anyukám 52 éves, úgy érettségiztek gimnáziumban, hogy az egyik osztálytársa terhes volt a tesitanáruktól. A pasi érettségi után elvette, a lány szült neki két gyereket, a mai napig együtt élnek.
2020. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Azért a tanár-diák kapcsolat nem egy szülő-gyerek viszony, nem értem, miért forog a gyomrod. Ha fiatalabb a diák és idősebb - vagy akár csak ennyi idős - a tanár, az más tészta. Ráadásul csak gyakornok volt. Munka által is beleszerethet a főnökébe, az ügyfelébe, esetleg egyetemen egy nála pár évvel idősebb egyetemista társába, azok sem kevésbé szoros viszonyok, mint a tanár-diák. A szerelem onnan támad, ahonnan akar, azt nem lehet irányítani. Lehet egy életre szóló kapcsolat lesz, lehet pár év csupán... Állj a lányod mellé, akármi lesz és kész. Nem csinált semmi rosszat.
2020. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%

Nem nem csak neked durva, mindenhol kirugnák, és szépen lejáratná a sajtó is, a normális emberek többsége elítéli a helyzetet, mint a főnök-alkalmazott viszonyt is, egyetemen is, ahol a lány nagykorú.


Itt csak olyanok írogatnak, akik 25 évesen tininek hiszik magukat és szívesen megdugnák a tizenéveseket, meg a sok kis tini, aki azt hiszi érettebb a koránál és rendben van ha 25 évesekkel szexel.


Sajnos neten a kisebbség szokta képviseltetni magát megosztó témákban, mert akinek evidens, hogy elítéli, meg sem nyitja a kérdést, ezek az emberek felnőnek egyébként, és itt próbálnak önigazolást szerezni, hogy rendben volt, ami velük történt, hisz másokkal is megtörtént, pedig nagyon nem.


Szóval nyugodtan bízz magadban és ismerd meg a lehetőségeidet, SEHOL sem fognak megszólni érte, hogy egy tini tanítványt dugó felnőtt tanárt akarsz ellehetetleníti tanárkodásban. Ez a normális lépés.


Mellesleg amint ezeknek az embereknek gyerekeik lesznek, és meglátják milyen kicsi is egy 16 éves, már megvédenék, nehogy valami 30 körüli pszichés problémákkal küzdő alak behálózza egy életre. Csak addig nagy a szájuk, amíg azt hiszik ők kivételesen érettek voltak, hogy megtehették..

2020. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
20%
Ez etikátlan a gyakornok tanár részéről. Nem a korkülönbség a gond, azzal nincs baj, hanem hogy ha elmegyek egy gyakorkatra akkor nem dugni megyek. Felkereshette volna a lányod a gyakorlat után is... az etikus lett volna. Hogy míg gyakorlatát tölti, nem bonyolódik ilyenbe.
2020. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!