Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lanyom es a gyakornok tanar...

A lanyom es a gyakornok tanar kozott tenyleg lenne valami?? Vagy csak elenk a fantaziaja?

Figyelt kérdés

17 eves a lanyom es amikor takaritottam nala, meglattam egy fuzetet amit naplonak/firka konyvnek hasznal. Meg a virus elott (tavaly osszel) egy gyakornok tanar kezdett naluk. Bele olvastam egy-ket oldalba ahol azt reszletezi a lanyom hogy milyen romantikus is a kapcsolatuk a tanarral. A gyakornok mar nincs az iskolaban, de a naploban a mai napig ot emlegeti a bejegyzeseiben. Az teny hogy a lanyom mostanaban sokat volt a "baratnojenel", es neha ott is aludt. Most meg kiver a viz ha arra gondolok, hogy nem is a baratnojenel tolti a napjait olyankor. 10 percnyire lakik tolunk igy sosem hoztam/vittem kocsival, de nem is ellenoriztem. A gyakornok egyebkent kb 25-27 eves lehet. Nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarok alaptalanul vadaskodni sem.

Szerintetek mit tegyek?


2020. dec. 29. 17:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
20: komolyan? Ugyanmar... 25 eves pasi meg gyerek.
2020. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem gyerek. Büntetőjogilag felnőtt. Meg amúgy is...25 evesen már 1 éves gyerekem volt, mellesleg egy elég komoly nyilatkozatot kellett magamnak is aláirni a szakmai gyakorlatom előtt.És komolyan venni, már akit erdekel. Mert ugye lehet ám a gyakorlat alatt ismerkedni is mint látható...
2020. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%

Nem, a 16 éves gyerek!


A 25 éves majd 10 évvel több nála!


Tudod te mennyit jelent 10 év? Egy kisbaba megtriplázza magát méretre, megtanul járni, beszélni, számolni annyi idő alatt. Na pont annyi 10 évnyi idő, akkora változásra képes egy ember annyi idő alatt!


A 25 éves már egy ideje felnőtt férfi, aki meg tinikkel kezd, annak valami baja van, amiért nem akarja tudomásul venni, hogy 10 évnyivel több ideje volt a világon tudni, tapasztalni, mint egy tininek.

2020. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt HA van kapcsolat köztük most azt semmi sem tiltja(abból, hogy mostanában kezdett kimaradozni a lány inkább ez következik, hogy mostanság esetleg lehet valami köztük, aztán simán lehet hogy a lány ott alszik a barátnőjénél:D).Azt meg kétlem, hogy tavaly bement órát adni a srác, azonnal kiszúrta a lányt és másnap már ágyba vitte.Tavaly volt kb 5 hónap tantermi oktatás, ez kb arra volt elég, hogy elkezdjenek tetszeni egymásnak.Főleg azért mert a srác meg tisztába volt a saját felelősségével.HA a szülők meg felelősségteljesen betartatták februártól a kormány által kért távolságtartási szabályokat akkor kb ez a románc max neten alakulhatott tovább.Innentől meg kb semmi olyan nem volt benne ami miatt elítélhető lennének.December van..Mondjuk lehet szeptember óta elmászkál otthonról a lány(amúgy hol a távolságtartás meg a többi, hagyod hátha összeszedi a másik családnál ezt a covid ratyit?)A srác nem tanítja,innentől meg kb semmi nem tiltja hogy járjanak.A lány 17 éves nem egy 14 éves kislány.Ha normálisan volt nevelve vigyáz magára.Ha ebbe a szülő beleszól(már ha van mibe beleszólni), akkor abból inkább csak az lesz hogy még nagyobb titokban fog majd a lány kiszökni a sráchoz és abból előbb lesz baj, mintha el van fogadva, hogy a tavaly neki órát adó(agyban amúgy kb ugyanott tartó srác)udvarol neki.Annyi hogy tavaly ismerkedtek meg az iskolában nem egy koszlott discóba vagy valami fiatalok által kedvelt helyen.

Én nem vagyok egy nagyon nyitott ilyen téren, mert lányom van és nagyon zavarna ha 14 évesen meg 15 évesen már a fax körül forognának a gondolatai, de 16-17 évesen már el kell majd fogadnom, hogy érdeklődni fog a másik nem iránt és esetleg fiúja is lesz.

2020. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
62%
Hazudsz, nem aggódsz a lányod miatt. Ha aggódnál, akkor eleve úgy nevelted volna, hogy ne kelljen titkolóznia és most tudnál róla, ha esetleg tényleg van valami. Az meg tényleg milyen bicskanyitogató már, hogy a 17 éves lányod naplóját olvasod. Ha benne nem bízol, akkor a saját nevelési elveidben sem.
2020. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta kérdező?
2021. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!