Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországob miért akadnak...

Magyarországob miért akadnak fenn egyesek azon hogy egy gyerek csúnyán beszél a szüleivel?

Figyelt kérdés
Itt gyakori kérdéseken főleg. Pedig sokszor a csúnya beszéd alatt nem is a szó igazi jelentését értik hanem csak azt hogy lehülyézi idiótázza szánalmasozza a szüleit. Mint ha ez nem lenne teljesen normális. Pedig a csúnya beszéd az lenne hogy le büdös k***za az anyját le mocskos g**izi az apját meg azt mondja nekik állandóan hogy b*****atok meg. Mondjuk egy gyerek részéről ez is érthető majd kinövi de sokan még azon is fenn akadnak amiket az elején leírtam ami nem is csúnya beszéd. Ráadásul minden gyerek veszekszik a szüleivel és biztos mindenki mondott már olyat a szüleinek hogy "gyűlöllek benneteket" meg "bár csak meghalnátok" stb... Ilyet a gyerekek 90%-a biztos mondott már legalább 1-szer 2-szer életében a szüleinek egy heves veszekedés után vagy mert nem kapott meg valamit ami nagyon szeretett volna. A gyerekek ilyenek ráérnek felnőni. Az pedig külön felháborító hogy egyesek lemeri írni hogy meg is ütnék a gyerekeiket. Normális országokban mint Norvégia az első pofon után viszik a gyereket a szülőt pedig büntetik... Itt meg hiába tiltották be a gyerekbántalmazást mégis az ország fele bántalmazza a gyerekét...

2021. jan. 3. 18:58
 71/127 Derjaderja ***** válasza:
97%
67. Te nem ismered a gyerekeket ezek szerint. Hogy ne lenne bűntudata egy gyereknek? Csak a légből vett ötleteidről győzködsz másokat.
2021. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
100%

Pont az általad annyira védelmezett gyerekeket degradálod a sárga földig. Úgy írsz róluk mintha mind szociopata vagy pszichopata lenne ( nem baj, hogy úgy beszélnek mint a kocsis, tőlük csak ennyire telik, nem éreznek bűntudatot stb.)

Én kérem ki magamnak az összes gyerek nevében, amiket írkálsz róluk.

2021. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
98%

Na akkor összefoglalva a kérdezö eddigi agymenéseit:

-ha a szülő a gyereknek ruhát mer ajándékozni rá kell hívni a gyámügyet

-ha a szülő odacsap a gyereknek akkor börtönben a helye

-de ha a gyerek ugy beszél a szüleivel hogy hülye, idióta, szánalmas, dögölnél meg az meg tök normális,mit akadunk fenn rajta


😂😂😂 téged melyik putriból szalajtottak édes bogaram? Mert hogy a kollégámnak nem mondom azt hogy idióta, dögögölnél meg, holott nem is családtag, az hót ziher.

Kis "commentelő"😂 gondolom ennyi az angoltudásod azért kántálod.


Most vagy az van hogy a szüleidnek töke tele van hogy egy követelőző mocskosszájú kis phöcs vagy, és itt vezeted le a feszkót, vagy nálatok ez a putri a színvonal, akárhogy is sajnállak.

Amúgy meg majd felnősz, és jó pofánbax az élet és magadhoz térsz. Ez szokott lenni.

2021. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
92%

Ja az meg külön vicces hogy itt is meg az előző kérdésedben is analizálod a gyerekeket mint vmi szakértő, és általános "igazságokat" fogalmazol meg róluk, amiknek semmi alapja, csak így próbálod igazolni önmagad.

Mint az egy gyerek sem örül ruhának, egy gyereknek sincs bűntudata, minden gyereknél természetes ha alja módon beszél a szüleivel.

Mem drága, nem minden gyerek. A saját elbaxottságodat nem kell ám másik sokmillióra kivetíteni.

2021. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
97%

Én gyerekkoromban egyetlen egy pofont kaptam.Ami nagyon kiérdemelt volt, mivel elmentem otthonról egész napra, úgy hogy anyuéknak lövésük se volt, hogy hol lehetek.Már rendőrt hívtak, hogy eltűntem.Akkor is meg most felnőtt aggyal is értettem miért kapom, sőt most hogy már gyerekem van még jobban egyet is tudok érteni az akkori pofonnal.Nem lettem ettől problémás lelkileg.Nem sérült a szüleimbe vetett bizalmam, viszont megtanultam hogy igenis kell szólni hogy hova is megyek.



Soha nem kívántam a szüleim halálát.A legkomolyabb vitáknál se mocskolódtam, g..tem,faxoztam vagy ilyesmi.Elképzelni se tudom, hogy a saját gyerekem meg majd ilyenek mond nekem és én mosolyogva megsimogatom a buciját, hogy persze mondjad csak nyugodtan.Nincs az a heves vita aminél ez jogos vagy szabad volna és lehet kapna érte, ha gyakran fordulna elő az ilyen.Amúgy egy 3 éves még mond olyanokat amikről nem tudja mit is jelent valójában, csak jól hangzik(szerinte) és ismétli.Erre azt mondom, meg kell magyarázni neki, de egy 8-10 éves gyerek már sokmindent tud, a 14-18 éves korosztály meg bőven tudja minek mi a következménye.Ahogy azt is hogy amit mond azzal megsérti e a szülőt vagy sem.Nehéz a kamaszkor.De azért én megértem aki pofonnal jutalmaz egy ilyen faxozos ,g..ős meg ilyesmi szöveget egy 8-18 éves korú gyerekig....Nem is értelek téged kérdező.Olyan mintha te kaptál volna és most itt keresnéd az önigazolást, hogy nem volt joguk helyre tenni a szüleidnek.:D


Ha fizetett troll lennél, kérlek add meg a címet ahol lehet jelentkezni mert szívesen keresnék pénzt a fantáziámmal, volnának ötleteim:D:D

2021. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
96%

Megvolt az esti mókázás főműsoridőben, a troll végzett a dolgával, és ma nem dolgozik :D

Várjuk a mai néphülyítő dolgokat. Ja, nem.

2021. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
98%

A kérdező leginkább egy tizenèves kamasz, az is az elkényeztetett pofátlanabb fajtából, akinek minden is jár. A méregdrága ajándékok, hogy mindenkivel úgy beszél ahogy gondolja, és aki nem asszisztál ehhez, az mehet is a börtönbe. Szerinte.

Nyilván az ilyen kérdéseivel vár visszacsatolást, hogy joggal viselkedik debilként.

Ilyenkor meg gondolom az iskolában szimulál figyelést.

2021. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 A kérdező kommentje:
70-es itt egyedül én nem vagyok sötét... Ti akik elfogadható dolognak tartjátok a gyerekbántalmazást és egyéb szempontból is a középkorban éltek inkább hallgassatok el jó mélyen!
2021. jan. 4. 14:23
 79/127 A kérdező kommentje:
72 nem szociopata vagy pszichopata hanem gyerek. Gyermekkorban pont azért nem tudják a pszochopátiát vagy szociopátiát igazolni mert az olyan viselkedés minták amik ezekre utalnának megmagyarázható azzal hogy az illető gyerek. Egy gyereknen még nem alakult ki a bűntudat stb...
2021. jan. 4. 14:26
 80/127 A kérdező kommentje:
73-as hiába sülyedtek primitív oltogatásokig mintha 16 éves kisgyerekek lennétek ettől még nem lesz igazatok és putriban is maximum ti laktok. A szívonalatok már ti magatok is jól megmutattátok a gyerekbántalmazás támogatásával a rasszista commentekkel, a PC-ség teljes hiányával... Na ha valakik ti aztán szánalmasak vagytok. Na de az hogy az aljaréteg gyűlt ide a valóságot nem változtat, hogy az elmaradotrabb helyeken szokás gyereket verni nem a tanult jómódú értelmiségi szülőknél.
2021. jan. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!