Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországob miért akadnak...

Magyarországob miért akadnak fenn egyesek azon hogy egy gyerek csúnyán beszél a szüleivel?

Figyelt kérdés
Itt gyakori kérdéseken főleg. Pedig sokszor a csúnya beszéd alatt nem is a szó igazi jelentését értik hanem csak azt hogy lehülyézi idiótázza szánalmasozza a szüleit. Mint ha ez nem lenne teljesen normális. Pedig a csúnya beszéd az lenne hogy le büdös k***za az anyját le mocskos g**izi az apját meg azt mondja nekik állandóan hogy b*****atok meg. Mondjuk egy gyerek részéről ez is érthető majd kinövi de sokan még azon is fenn akadnak amiket az elején leírtam ami nem is csúnya beszéd. Ráadásul minden gyerek veszekszik a szüleivel és biztos mindenki mondott már olyat a szüleinek hogy "gyűlöllek benneteket" meg "bár csak meghalnátok" stb... Ilyet a gyerekek 90%-a biztos mondott már legalább 1-szer 2-szer életében a szüleinek egy heves veszekedés után vagy mert nem kapott meg valamit ami nagyon szeretett volna. A gyerekek ilyenek ráérnek felnőni. Az pedig külön felháborító hogy egyesek lemeri írni hogy meg is ütnék a gyerekeiket. Normális országokban mint Norvégia az első pofon után viszik a gyereket a szülőt pedig büntetik... Itt meg hiába tiltották be a gyerekbántalmazást mégis az ország fele bántalmazza a gyerekét...

2021. jan. 3. 18:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "commentelők", ne etessétek a dísztrollt. Megvan a gyakorikerdesek.hu mai forgalomnövelése. Mert az nyilvánvaló, hogy direkt csinálja. Mondd kérdező mennyi pénzt kapsz ezért?
2021. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes hogy a belinkelt kérdésben is 8%-os a lepontozó, a stílust is felismerni, és mégis letagadja.
2021. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
91%

Egy átlagos, nem fizetett kérdést rögtön kitörölnek még a kipontozott trágár szavak miatt is. Ezt nem. Milyen érdekes ez is nem?

Akár fel is jelenthetném az oldalt. Hmm...

2021. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
98%

Hát én itt a falumban Pesten is megdöbbentem rajtad, ezt eltaláltad 😄

Amúgy az feltűnt, hogy csak Te nyomod itt ezt a testi fenyítés dolgot?

Egy szóval nem írta senki, hogy igen, ő odacsap nekik.

Az eredeti kérdés meg, hogy miért baj az ha a gyerek csúnyán beszél, szülő halálát kívánja annyira abszurd, hogy erre nem is lehet mit írni.

Pofám leszakadt volna ha ilyeneket mondtam volna nekik, nem azért mert féltem, hanem mert szeretem őket.

Szerintem az ilyen megnyilvánulások még azon a bizonyos kisebbségi igazán putris helyeken is szégyelni valónak számítanak, de ha neked ez a szint amiket ide írtál példának, hát lelked rajta, csak a szüleidet sajnálom.

2021. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésedre: azért akadnak fenn, mert az én, a szüleim, nagyszüleim és elődjeik korában ez nem volt "divat"

Nem, nem a testi fenyítés miatt, még ha te így is gondolod.

2021. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ez nekem is feltűnt hogy neki sok kérdésében és válaszában teljes verzióban vannak a trágár szavak. Nekünk már a sz.rt se engedi kiírni rendesen, ez meg dobálózik a f.okkal meg hasonlókkal.
2021. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 A kérdező kommentje:
Na de az enyém be csak példának voltak ilyen szavak és cenzúráztam magam nem másoknak írtam. Ha a provokatív kérdések (az enyém nem tartozik közéjük legalábbis nem provokációnak szántam) növelnék az oldal forgalmát miért tiltanák azokat a kérdéseket? A kérdésemre pedig úgy is alakulhatott volna hogy egyetértő esetleg normális válaszok jönnek az véletlen szerű hogy most épp az úgy gondolkodók jöttek mint ti de azért lehetett volna normálisan válaszolni a kérdésemre.
2021. jan. 3. 21:40
 58/127 A kérdező kommentje:
55 Igen de manapság már máshogy van. Jobb lett a nevelés főleg jobb helyeken. Persze nem jó ha egy gyerek ordenáré módon beszél a szüleivel ezt senki sem mondta. Persze hogy jobb lenne ha a gyerek és a szülő is csak kedves lenne egymással és csak jól éreznék magukat de ettől még azt sem kéne túl reagálni ha egy gyerek úgy beszél a szüleivel ahogy fent írtam. Az olyanokra meg amiket a legelején írtam reagálni sem kéne mert sokan gyerek még a haverjaival is beszél így ez nem számít durvának.
2021. jan. 3. 21:43
 59/127 anonim ***** válasza:
100%

Egyre válaszolj, kérlek:


Melyiket választanád?


A) átlagos család, szeretnek, lehetőségekhez képest mindent megadnak, de nem megengedett az ilyen beszéd, pl elveszik a telódat pár napra ha ilyeneket csinálsz és mondjuk 0-18 éves korod között kaptál össz 2 pofont mikor valami nagy baromságot mondtál/csináltál


B) ugyanez a család, csak 12 évesen állami gondozásba kerültél idegenek közé, mert az első pofon után kiemeltek a családból és mehettél intézetbe, ahol fele annyi feleselés se megengedett mint amit otthon még elnéztek neked?

2021. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 A kérdező kommentje:
59 csakhogy az intézetben dolgozó személyeknek a törvényeket be kell tartaniuk és ott van kamera ráadásul ott képzett emberek vannak. Egyébként Norvégiában általában kiadják a gyerekeket nevelő családokhoz.
2021. jan. 3. 22:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!