Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországob miért akadnak...

Magyarországob miért akadnak fenn egyesek azon hogy egy gyerek csúnyán beszél a szüleivel?

Figyelt kérdés
Itt gyakori kérdéseken főleg. Pedig sokszor a csúnya beszéd alatt nem is a szó igazi jelentését értik hanem csak azt hogy lehülyézi idiótázza szánalmasozza a szüleit. Mint ha ez nem lenne teljesen normális. Pedig a csúnya beszéd az lenne hogy le büdös k***za az anyját le mocskos g**izi az apját meg azt mondja nekik állandóan hogy b*****atok meg. Mondjuk egy gyerek részéről ez is érthető majd kinövi de sokan még azon is fenn akadnak amiket az elején leírtam ami nem is csúnya beszéd. Ráadásul minden gyerek veszekszik a szüleivel és biztos mindenki mondott már olyat a szüleinek hogy "gyűlöllek benneteket" meg "bár csak meghalnátok" stb... Ilyet a gyerekek 90%-a biztos mondott már legalább 1-szer 2-szer életében a szüleinek egy heves veszekedés után vagy mert nem kapott meg valamit ami nagyon szeretett volna. A gyerekek ilyenek ráérnek felnőni. Az pedig külön felháborító hogy egyesek lemeri írni hogy meg is ütnék a gyerekeiket. Normális országokban mint Norvégia az első pofon után viszik a gyereket a szülőt pedig büntetik... Itt meg hiába tiltották be a gyerekbántalmazást mégis az ország fele bántalmazza a gyerekét...

2021. jan. 3. 18:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem van, soha nem ütöttem meg őket, Te viszont most épp rágalmazol és becsületsértést követsz el. Akkor ki követ el épp bűncselekményt?
2021. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 A kérdező kommentje:
Egy gyerek még nem felelős a tetteiért. A nagykorúság már így is rettentően alacsonyan van így 18 évesen már nagykorúként jogilag büntethető is sajnos a gyerek bár a fiatal kora enyhítő körülmény de azért ez akkor is durva. Viszont az olyan szülő aki a saját gyerekére bármiért is képes lenne rendőrt hívni minek vállalt gyereket? Az olyan nem is szülő főleg ha olyan mérhetetlenül enyhe esetben teszi ezt mint egy hisztiközben elcsattant pofon. A szülő a felnőtt neki kell megfontoltnak és felelőség teljesnek lennie nem a gyereknek!
2021. jan. 3. 20:38
 33/127 anonim ***** válasza:
98%

"lehülyézi idiótázza szánalmasozza a szüleit. Mint ha ez nem lenne teljesen normális"


A te köreidben lehet, hogy normális.

Az enyémben nem.


Amúgy, kedves olvtársak, nem olvastam végig a válaszokat, de szerintem egy ócska trollról van szó, aki a szünidő utolsó estéjén még hergelni akarja a szülei generációját.

2021. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bűnöző? Nem írtam a 29 előtt a kérdésedhez. Nem verem a gyerekem.

Ellenben te szoktál gyerekbántalmazós kérdéseket is kiírni, ahol gyerekek, főleg testvérek bántalmazzák egymást, te meg nézed.

2021. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 A kérdező kommentje:
Rágalmazok? Becsületsértés? Állítólag nem Észak-Koreában élünk és itt van olyan hogy szólásszabadság de tudom csak állítólag főleg 2010 óta de nem rágalmaztam. Itt a commentelők nyíltan vallották be hogy támogatják a gyerekbántalmazást így nincs itt szó semmilyen rágalomról. Olvasd vissza a commenteket!
2021. jan. 3. 20:41
 36/127 A kérdező kommentje:
35 soha nem írtam ki olyan kérdést. Nekem nincsenek gyerekeim sem testvéreim tényleg semmilyen szempontból nem érint.
2021. jan. 3. 20:42
 37/127 anonim ***** válasza:
98%
Nyíltan bevallom, hogy neked kellett volna gyerekkorodban az a tasli.
2021. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 A kérdező kommentje:
Jelentettem a válaszokat mert a kérdésemből sajnos veszekedés lett pedig én normális válaszokat vártam. Még ha nektek más is a véleményetek írhatratok volna normálisan. Bár az akkor is elég extrém hogy egy súlyosan törvénytelen dolgot nyíltan támogattok.
2021. jan. 3. 20:52
 39/127 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is jelentettem a kérdésedet, egalban vagyunk :)
2021. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem melyik feltételnek nem felel meg? Ez egy normális kérdés.
2021. jan. 3. 21:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!