Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Figyelt kérdés

Fiú gyermekekkel áldott meg a sors. Ezzel nincs is bajom, csak úgy érzem, valami hiányzik az életemből.


Arra gondoltam, hogy esetleg összebarátkozhatnánk kislányát egyedül nevelő anyukával, ahol nincs apuka, mert "eltűnt", neadjisten meghalt.


Működhet ez?



2021. jan. 15. 12:34
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
96%

Na, én egyedülálló anya voltam és lányom van. Ha ezzel keresett volna meg valaki, azonnal mentem volna a rendőrségre feljelentést tenni pedofília gyanúja miatt.



Van egy gyereked és annak egy anyja, akivel gondolom egyutt elsz. Szerinted neki hogy esne, ha közölnéd, hogy figyi Piri, imádom a Jancsikát, de hiányzik hogy legyen egy lányom, ezért holnaptól a szomszéd Kati Zsuszikaja az én tiszteletbeli lányom lesz.

2021. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 kicsibarany ***** válasza:
100%

Ezt hogy képzelnéd el? Egyik nap otthon vagy a feleségeddel és a fiaddal, másik nap pedig a befogadott családnál töltöd a napot?


Keresztszülő amúgy bárki lehet, nem csak rokon.

2021. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
98%

"Olyanról még nem hallottatok, hogy egy apa szerette volna, ha lenne kislánya?"


De. Az épeszű ilyenkor ah asszonnyal beszél, hogy próbálkozzanak meg megegy gyerekkel. Vagy örökbefogadáson gondolkoznak el.



"És a másik oldalról, nem létezhet olyan igény, hogy egy kislánynak legyen apukája?"


De. Csak nem úgy, hogy vadidegen Jani feltétlen lány gyereknek akar az apja lenni

2021. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

#11 A remdőrök elhajtottak volna, mert ez, amit írsz, butaság.


És a többi is, mert írtam, hogy a feleségemet nem hagynám ki ebből. Tehát az ő tiszteletbeli lánya is lenne.

2021. jan. 15. 13:05
 15/45 anonim ***** válasza:
98%
Én biztosan nem engednék egy idegen férfit az életünkbe.
2021. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
#12 A két család összebarátkozna, sokat járnánk össze.
2021. jan. 15. 13:07
 17/45 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem hajtottak volna el. A kitalációd elmebeteg, Ninc s olyan ember, aki ezt megértené és elfogadná, amit ez kitaláltál. Egyértelmű, hoyg beteg vagy.
2021. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
#15 Csak addig idegen, amíg meg nem ismered.
2021. jan. 15. 13:07
 19/45 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el, normális ember nem enged ilyet, mint te a gyereke kozelebe
2021. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
#17 Elhajtottak volna, mert nincs olyan bűncselekmény, hogy pedofília gyanúja. De én nem mondom, hogy beteg vagy, csak tájékozatlan.
2021. jan. 15. 13:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!