Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Figyelt kérdés

Fiú gyermekekkel áldott meg a sors. Ezzel nincs is bajom, csak úgy érzem, valami hiányzik az életemből.


Arra gondoltam, hogy esetleg összebarátkozhatnánk kislányát egyedül nevelő anyukával, ahol nincs apuka, mert "eltűnt", neadjisten meghalt.


Működhet ez?



2021. jan. 15. 12:34
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
90%

Na, hogy kapj reális választ is..


Én pont egyedülálló anya vagyok, akinek kislánya van, apa egyáltalán nincs képben, nem tartja a gyerekkel a kapcsolatot illetve párom sincs és az elmúlt években nem is volt. Ha lenne, akkor anya barátja lenne, és nem pótapa, csak ha magától annak érzi a gyerek idővel.


Viszont biztosan nem ismerkednék meg olyannal, akinek kifejezetten a gyerekem kellene és apáskodna.. Egyrészt mert furcsa, hogy bármelyik random lánygyerek megfelelne(én pl nem kedvelek minden gyereket és a legtöbben ezzel így vannak), másrészt van gyereked, azt hiszed a lányok mások? Az én gyerekem nem kis hercegnő, hanem harcos hangos eleven típus, de ettől még teljesértékű lány, szóval az ilyen elképzelések számomra taszítóak, hogy a lányok másabbak a fiúknál. Aztán ott van még az, hogy mivel senki/semmi nem köt hozzá(nk), félnék, hogy megkedvel a gyerek, aztán le lesz ejtve. Aztán még az is van, hogy gyereknevelési elvek, na biztos nem lehet senki a gyerekemmel, aki az enyémtől eltérő nevelési elveket használ, ezért sok vérszerinti rokon sem lehet vele annyit, amennyit szeretne, mert szidják, megütik, vagy hülyeséggel tömik a fejét. Nagyon figyelek ilyesmire..


Ezek a buktatók, ha viszont ezeken átmegy valaki, akkor sem hagynám soha idegen férfival kettesben a lányom. Akkor sem, ha mondjuk angoltanár magánórával.


Egyedül az hiányzik egyébként, amit én nem tudok megadni, hogy majd jól ráijesszek az udvarlóira, hogy tartsanak tőlem:)

2021. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
87%

Ha korábban is általatok ismert családnál alakulna ki ez a pótapaság, az is más, de most komolyan azt hiszed odasétálsz valakikhez, hogy hé járjunk már össze, és legyünk barátok, mert mi a kislányod pótszülei akarunk lenni? És gondolod, hogy ezért senki nem hívja rád minimum a rendőrséget, vagy küld el a fenébe?

Értem én, hogy mit akarsz kihozni a kérdéseddel, de az, hogy ez random idegenekkel akarod megvalósítani, az gáz, és naná, hogy mindenki szemében gyanús.

Mert ha még az xy jó haverod, rokonod kislányával úgy megkedvelnétek egymást, hogy te kijelentenéd, ő mostantól a pótlányod, és egy életre számíthat rád, is máshogy néz ki, mint idegenekre rátelepedni kizárólag ebből a célból. Ezt próbáld már meg felfogni.

2021. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
91%
41. válasz a legjobb. Vedd észre, kérdező, hogy azért pedofiloznak le, mert ez a "szeretnék egy kislány pótapja lenni" tényleg olyan, hogy neked tök mindegy, ki az, csak kislány legyen. Szeretetkapcsolatok nem így alakulnak ki, az egymás megismerése és sokkal több spontaneitás. Mi van, ha pár hónap után se vagy a kislánynak szimpatikus? Vagy ő neked? A kislányok nem ugyanolyanok, kivéve, ha valaki csak egy bizonyos dolgukra vágyik.. . Érted. Szóval ezért kezdtek el egyből pedofilozni. Nagyon rosszul közelíted meg. Inkább kezdjetek el társaságba járni, majd ha a vírustól már lehet.
2021. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
87%
Hat ez eleg pedomacisan hangzik.
2021. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
83%
Te nem vagy normális kérdező. Ez pont olyan, mintha a párod azt mondaná, hogy most a szomszéd szőke sráccal csinálok már egy kistestvért, mert én szőke kék szemű gyereket szeretnék, nem barnát. Ha mindenáron szeretnél egy kislányt, akkor ott az örökbefogadás. Agyam megáll.
2021. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!