Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Lehetnék egy kislánynak pótapja?

Figyelt kérdés

Fiú gyermekekkel áldott meg a sors. Ezzel nincs is bajom, csak úgy érzem, valami hiányzik az életemből.


Arra gondoltam, hogy esetleg összebarátkozhatnánk kislányát egyedül nevelő anyukával, ahol nincs apuka, mert "eltűnt", neadjisten meghalt.


Működhet ez?



2021. jan. 15. 12:34
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
#28 Én nem jelentettem azokat, mert nem vagyok házmester. A kulturált beszélgetés híve vagyok, de ehhez kell a másik fél is.
2021. jan. 15. 13:27
 32/45 anonim ***** válasza:
97%
Elég bizarr a kérdésed. Ha csak barátkozni akarsz, miért egy egyedülálló anyát keresel, ahonnan "eltűnt" a férfi?
2021. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
#32 Mert ott nincs apja a kislánynak. Akire szüksége lenne.
2021. jan. 15. 13:30
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
És akkor kije lenne a feleséged?
2021. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
#34 Második anyja, keresztanyja, barátnője...
2021. jan. 15. 13:33
 36/45 anonim ***** válasza:
89%

33

Mert rád aztán nagyon van.

Semmi közöd egy idegen gyerekhez.

Én sem vagyok a gyerekem apjával, a párom akivel hosszabb ideje együtt vagyok, nem a gyerekem pótapja. Van neki saját apja akit rendszeresen lát.

Soha életemben nem engedtem volna egy olyan férfit az életembe aki elsősorban a gyerekem iránt érdeklődik mert ez nagyon gáz. Én is leírom amit a többiek, bizarr a kérdésed, bújtatott pedofilia van benne.

2021. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
92%

35

hú ez nagyon beteg. Befurakodnál az életükbe teljesen. Tudod hogy hajtanánk el mindannyian egy ilyen kiscsaládot akik a gyerekünknek a második szülei akarnának lenni?

2021. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
92%
Ha akár egy jobb ismerős viszonyban lévő férfi oda állna elém, hogy a kislányom apja akar lenni, nincs az a körülmény, ami miatt nem gondolnám, hogy pedofil. Mert ilyen nincs. Vannak nevelőapák, akik megszeretik az anyát, majd a gyereket és idővel komolyabb apa szerepbe kerülnek ha úgy alakul, de aki elsősorban egy kislányt környékez meg felnőtt férfiként, hogy hadd legyek a pótapád, az mentálisan sérült vagy pedofil. És előbb köpöm arcba magam, mintsem egy ilyen embert a gyerekem közelébe engedjek.
2021. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
98%
De ezt, hogy kell elképzelni? Támogatod anyagilag vagy csak a játszótérre szeretnéd vinni? Ha ilyen helyzetben lennék, betegnek gondolnálak a feleségeddel együtt. Egyébként miért nem lesztek nevelőszülők?
2021. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
56%
nevelőszülők? Isten ments egy ilyennek gyereket adni. az is biztos hogy nem családos ez a pedofil kérdező, ez kamu.
2021. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!