Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Üdvözlet! Elvesztettem a...

Üdvözlet! Elvesztettem a lakhatásom 5 hónapos terhes kismama vagyok egyedül maradtam Esetleg valakinek van ötlete mit tudnék csinálni az öngyilkosságon kívül?Anyaotthonok tele vannak egyenlőre mindenhonnan elutasítottak.

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 14:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Add örökbe. Sajnálom.
2021. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
De hol a baba apja? Mi lett az albérlettel?
2021. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
Bennem is az a kérdés merült fel elsőnek: hol az apa?
2021. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy hol az apa? Írta, hogy egyedül maradt, ergo az apa kitette.
2021. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%
Ismerősnèl hùznam meg magam, dolgoznek szülesig es azonnal követelnem-akàr peres ùton is -az apàtòl a gyerektartast.
2021. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

15!


Ez a gyerektartas okos ötlet. Mondjuk azt se tudni, van egyáltalán apasági nyilatkozat. Ha nincs, apasagi per az első. Aztán gyermekelhelyezes. Csak halkan kérdezem meg: szerinted mire van nagyobb esély, hogy a hajléktalan anyukanal helyezik el a gyereket, az esélyesen láthatással rendelkező apukánál, vagy simán neveloszulokhoz kerül?

2021. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
89%

16

Aztán az a férfi aki terhesen utcára teszi a nőt biztos hogy majd a gyereket akarja nevelni nem?

Különben írtam már, rossz helyzetben egy mert én megmondtamot üvöltő apa is jobb,mint Dunába ugrani.Én hajlamos vagyok a depresszióra de babával a hasamba ilyet nem tettem volna, nem is gondolnek rá.Mindent megtennék hogy mielőbb jobb helyzetbe keruljek, küzdenek,felretenném a buszkesegem aztán hajtanek a mielőbbi szabadabb életért.

2021. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%

17!


Sosem tudni.

2021. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
96%

1. Csaladsegitobe menj vissza, és kérd, hogy valaki segítsen kitalalni, merre tovább, mik a lehetőségeid. Az ott dolgozó szociális munkásoknak pontosan ez a dolguk.

2. Vedd fel a kapcsolatot a védőnőddel, neki mondd el, milyen helyzetben vagy, és szeretnél anyaotthonba menni, kérd, hogy ebben segítsen. Ő is tud ajanlast írni neked, úgy könnyebb bekerulni.

3. A településen lévő anyaotthonokat lehetőleg személyesen keresd fel, kérd az elhelyezésedet, lehetőleg már védőnői javaslattal együtt. Ha nem tudnak rögtön elhelyezni, kérd, hogy vegyenek fel várólistára.

4. Most hol laksz? Meddig maradhatsz ott? Ha pár hónapon belül be tudsz kerülni anyaotthonba, próbáld valahogy megoldani, hogy addig maradhass. Ha nem lehet, addig próbálj szobát kivenni valahol, persze ilyen körülmények között nehéz lesz, de próbálkozni kell.


Így ismeretlenül ennyit tudok tanácsolni, ennél többet akkor lehetne mondani, ha pontosan ismernénk a korulmenyeidet.

2021. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
60%

Na látjátok, ezért mondjuk hogy senki se vállaljon csupasz fenékre, más pénzébe, lakásába gyereket mert nagyon megszívja.

Megtakarításod van? Remélem azért annyi akad, és nem 0ra vállaltál gyereket.

2021. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!